Longfill FLUO WHITE - Azure 12ML
  • Longfill FLUO WHITE - Azure 12ML
  • Longfill FLUO WHITE - Azure 12ML

Grafika poglądowa.

Longfill FLUO WHITE - Azure 12ML

Duża ilość na magazynie.
Cena
45,90 zł
Brutto

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU WYŚMIENITEJ JAGODY, ANYŻU, JEŻYNY ORAZ CHŁODNEJ MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Longfille Fluo White to absolutna nowość na rynku. Ta seria została stworzona z myślą o najwyższej jakości i niezwykłym doświadczeniu smakowym. Jeśli jeszcze nie próbowałeś Longfilla Fluo White, to teraz jest idealny moment, aby to zmienić! Niech Twój E-papieros stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki aromatom Fluo White. Nie możesz przegapić tej nowej serii! W naszej ofercie znajdziesz 12ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill Fluo White?

Longfill Fluo White to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Fluo White po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 48ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.


001621
2023-11-20
Nowy produkt