XTREME

Longfill Xtreme to ciekawa odsłona klasycznych smaków, które świetnie znasz. Longfille Xtreme są dostępne w aż 10 mocno owocowych smakach, które zostały stworzone na podstawie malezyjskich aromatów.

Kto z nas nie lubi pysznego winogrona czy orzeźwiającego mentholu? Sprawdź i sam wybierz co zalejesz na swoją grzałkę! W naszej ofercie znajdziesz 10ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill Xtreme?

Longfill Xtreme to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Xtreme po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 50ml płynu bazowego i/lub shota nikotynowego.

XTREME

Aktywne filtry

Longfill Xtreme - Mango Drill Ice 10ML

LONGFILL O SMAKU SOCZYSTEGO MANGO Z DODATKIEM LIMONKI ORAZ LODU. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Sour Green Apple 10ML

LONGFILL O SMAKU KWAŚNEGO ZIELONEGO JABŁUSZKA. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Shisha Stars 10ML

LONGFILL O SMAKU JABŁKA Z DODATKIEM MENTHOLU I ANYŻU. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Raspberry Lychee 10ML

LONGFILL O OWOCOWYM SMAKU MALINY ORAZ LICZI. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Orbit Millions 10ML

LONGFILL O INTENSYWNYM SMAKU GUMY MIĘTOWEJ. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Menthol Frost 10ML

LONGFILL O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEGO MENTHOLU. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - French Lemonade 10ML

LONGFILL O SMAKU LIMONKI ORAZ ORZEŹWIAJĄCEJ CYTRYNY. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Bubblegum Red 10ML

LONGFILL O SMAKU GUMY BALONOWEJ ORAZ KWAŚNYCH CZERWONYCH OWOCÓW. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Xtreme - Blackcurrant Red 10ML

AROMATY: CZARNA PORZECZKA, TRUSKAWKA. LONGFILL XTREME CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10 ML PŁYNU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 PLN BRUTTO.

Cena 28,90 zł