FRISS

Longfille Friss to seria, która z pewnością Cię zaskoczy. Odkryj prawdziwą głębię smaków i zacznij swój dzień z pełną garścią świeżych owoców. Longfille Friss dostępne w aż 6 wyśmienitych wariantach smakowych. Spróbuj i podziel się z nami swoimi wrażeniami! W naszej ofercie znajdziesz 10ml koncentratu w butelce o pojemności 60 ml. 

Co to jest Longfill Friss?

Longfill Friss to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Friss po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 50ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego. 

FRISS

Aktywne filtry

Longfill Friss - Truskawka 10ml

LONGFILL FRISS O SMAKU TRUSKAWKI.

LONGFILL TO KONCENTRAT, KTÓRY CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU. NALEŻY ROZROBIĆ GO Z PŁYNEM BAZOWY I/LUB SHOTEM NIKOTYNOWYM.

LONGFILL PO ROZROBIENIU ZACHOWUJE WSZYSTKIE SWOJE WŁAŚCIWOŚCI, KTÓRE ZNASZ Z PREMIXÓW.

DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 50ML PŁYNU BAZOWEGO / GLICERYNY I GLIKOLU / SHOTA NIKOTYNOWEGO W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

PO ROZMIESZANIU, GOTOWY PRODUKT MOŻNA ODSTAWIĆ NA 24H - 48H DLA UZYSKANIA LEPSZYCH WALORÓW SMAKOWYCH. WARTO DODAĆ, ŻE NIE MA ŻADNYCH PRZECIWWSKAZAŃ BY UZUPEŁNIĆ SWOJEGO E-PAPIEROSA OD RAZU PO ROZROBIENIU LONGFILLA - JEDYNIE PRZYPOMINAMY O DOKŁADNYM WSTRZĄŚNIĘCIU PRODUKTU PO DOLANIU BAZY / SHOTÓW NIKOTYNOWYCH BY AROMAT JAK NAJLEPIEJ WYMIESZAŁ SIĘ Z PŁYNEM BAZOWYM.

NIE UŻYWAJ SAMEGO AROMATU/KONCENTRATU BEZ ROZCIEŃCZENIA!

PRODUKT ZAWIERA 10 ML PŁYNU W BUTELCE 60ML.

KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,77PLN BRUTTO

Cena 28,90 zł