CUTE AND CREEPY

Longfill Cute and Creepy to niezastąpiona propozycja dla wszystkich pasjonatów e-papierosów poszukujących wyjątkowych doznań smakowych. Dlaczego warto sięgnąć po Longfill Cute and Creepy? Przede wszystkim, smaki tej linii są niezwykle kreatywne i intrygujące. Każdy wdech przeniesie Cię do świata pełnego słodkich i tajemniczych aromatów. Longfill Cute and Creepy wyróżnia się doskonałą równowagą między słodyczą a nutą tajemniczości, co sprawia, że są one niezwykle satysfakcjonujące dla podniebienia. Ta linia to doskonały wybór dla Ciebie. Nie zwlekaj dłużej i wypróbuj Longfill Cute and Creepy już dziś! Odkryj sam, jakie smakowe przygody czekają na Ciebie.


Co to jest Longfill Cute and Creepy?

Longfill Cute and Creepy to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Cute and Creepy po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 52 ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

CUTE AND CREEPY

Aktywne filtry

Longfill CUTE AND CREEPY - Melon 8ml

LONGFILL CUTE AND CREEPY O SMAKU SOCZYSTEGO MELONA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 5,41 ZŁ BRUTTO

Cena 34,90 zł