Czas realizacji zamówieniaKażdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie - do godziny 13.00 danego dnia. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie Inpost oraz Poczta Polska - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych. Staramy się abyś otrzymał swoją paczkę w 24h jeśli jest to możliwe.Prosimy również o wyrozumiałość,gdy przesyłki są dostarczane w wydłużonym czasie.Jest to spowodowane ponadprzeciętną ilością zamówień,które staramy się pakować jak najszybciej. Przesyłki zagraniczne (global express) oraz czas ich dostarczenia są zależne od wybranego kraju. Warto sprawdzić dokładny (deklarowany) czas dostarczenia przesyłki na stronie Poczty Polskiej.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.Jeżeli dokonasz przelewu z konta w MBANK SA. , gwarantuje to szybką realizację zamówienia, gdyż nasze konto bankowe również jest w tym banku.

Równie szybko otrzymasz paczkę, jeżeli skorzystasz z płatności online PayU, gdyż płatność ta jest automatycznie rejestrowana w systemie naszego sklepu.


Jeżeli wybrałeś odbiór zamówienia przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku (zazwyczaj do 3) dni roboczych od momentu nadania paczki.