PABLO EXCLUSIVE

Woreczki nikotynowe Pablo 50MG to innowacyjne woreczki nikotynowe, stworzone z myślą o Twoim komforcie. Woreczki nikotynowe Pablo 50MG to doskonały wybór dla osób, które chcą rzucić palenie i przejść na mniej szkodliwą alternatywę. Dzięki zawartości 50 mg nikotyny w każdym woreczku, zapewniają one szybkie ukojenie potrzeby nikotynowej bez szkodliwego dymu. Daj szansę Pablo 50MG na zmianę Twojego podejścia do palenia i poczuj różnicę już teraz. Z woreczkami nikotynowymi Pablo 50MG palenie przestanie być problemem, a stanie się przyjemnością. Przekonaj się, dlaczego Pablo 50MG to najlepszy wybór dla Ciebie!

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZACHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

PABLO EXCLUSIVE

Aktywne filtry

Woreczki nikotynowe - PABLO Exclusive Strawberry...

Woreczki nikotynowe - PABLO Exclusive Strawberry Lychee to smak truskawki z liczi zawartego w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 50mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak słodkich owoców truskawek wraz z liczi i zaznasz nikotynowej

Cena 20,90 zł

Woreczki nikotynowe - PABLO Exclusive Strawberry...

Woreczki nikotynowe - PABLO Exclusive Strawberry Cheesecake to smak sernika truskawkowego zawartego w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 50mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak słodkości wraz z kremowością sernika i zaznasz nikotyn

Cena 20,90 zł