FULL MOON

Longfille Full Moon to zupełna nowość na rynku! Longfill Full Moon oferuje aż 36 różnorodnych aromatów. Wybór ulubionego smaku staje się dużo prostszy! Pozwól się zanurzyć w głębi smaku oferowanym przez Full Moon. Longfille marki Full Moon są znane ze znakomitych, niebanalnych połączeń smakowych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Płyny zostały wykonane z precyzją i dbałością o szczegóły w tworzeniu kompozycji smaków, tak aby każdy z nich sprawiał nieoczywiste doznania jak i ogromną przyjemność podczas wapowania. Tajemniczy, pełen blasku i niezwykle aromatyczny - oto "Full Moon", poznaj wszystkie pełne intensywności smaki longfilli Full Moon.

Co to jest Longfill Full Moon?

Longfill Full Moon to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Full Moon po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 54ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

FULL MOON

Aktywne filtry

Longfill Full Moon - Dream 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Dream to połączenie smaków jabłka, lukrecji, anyżu i orzeźwiającej nuty chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Dream.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Blue 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Blue to połączenie smaków brzoskwini, banana, gumy balonowej i orzeźwiającej nuty chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Blue.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Baleares 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Baleares to połączenie smaków maliny, brzoskwini, cytryny, cynamonu oraz orzeźwiającej nuty chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Baleares.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Purple 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Purple to połączenie smaków czarnego winogrona, zielonego jabłka oraz orzeźwiającej nuty chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Purple.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Green Infinity 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Green Infinity to połączenie świeżej limonki, soczystego ananasa, delikatnej nuty imbiru, kaktusa i orzeźwiającego chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Green Infinity.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Green 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Green to połączenie smaków cytryny, limonki, ananasa, imbiru i orzeźwiającej nuty chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Green.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Caraibes 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Caraibes to połączenie egzotycznego kokosa, soczystego ananasa, aromatycznego rumu i słodkiego mango z odświeżającym chłodzikiem. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Caraibes.

Cena 29,90 zł

Longfill Full Moon - Desir 6ml

Longfill Full Moon 6/60ml - Desir to połączenie smaków jabłka, winogrona, imbiru i orzeźwiającej nuty chłodzika. Pozwól się zaskoczyć longfillowi Full Moon Desir.

Cena 29,90 zł