BAGZ

Woreczki nikotynowe BAGZ to innowacyjna forma dostarczania nikotyny, oferująca użytkownikom wygodę i dyskrecję. W formie małych, łatwych do ukrycia workeczków, zawierających nikotynę i różnorodne aromaty, BAGZ stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych produktów tytoniowych. Bez emisji dymu i popiołu, woreczki nikotynowe BAGZ stają się popularnym wyborem dla osób pragnących zmniejszyć ryzyko zdrowotne związane z paleniem. Woreczki nikotynowe BAGZ dostępne w różnych smakach i poziomach nikotyny, pozwalają użytkownikom dostosować swoje doświadczenie palenia, spełniając różnorodne preferencje.

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną może znajdować się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA- TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

BAGZ

Aktywne filtry

Woreczki nikotynowe BAGZ- Fizzy Orange 32mg

Woreczki nikotynowe BAGZ - Fizzy Orange to woreczki nikotynowe z ekstraktem z nikotyny o mocy 32mg/g o smaku oranżady pomarańczowej. Jeżeli uwielbiasz gazowany smak pomarańczy, to pokochasz smak musującej pomarańczy - te woreczki będą idealnym wyborem!

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe BAGZ- Arctic Freeze 16mg

Woreczki nikotynowe BAGZ -Arctic Freeze to woreczki nikotynowe z ekstraktem z nikotyny o mocy 16mg/g o smaku mroźnej mięty.Jeśli potrzebujesz mocnej dawki orzeźwienia dzięki mroźnej mięcie i uczucia nikotynowej satysfakcji, umieść woreczek nad górną wargę

Cena 15,90 zł

Woreczki Nikotynowe BAGZ- Arctic Freeze 24mg

Woreczki nikotynowe BAGZ -Arctic Freeze to woreczki nikotynowe z ekstraktem z nikotyny o mocy 24mg/g o smaku mroźnej mięty.Jeśli potrzebujesz mocnej dawki orzeźwienia dzięki mroźnej mięcie i uczucia nikotynowej satysfakcji, umieść woreczek nad górną wargę

Cena 15,90 zł

Woreczki Nikotynowe BAGZ- Arctic Freeze 8mg

Woreczki nikotynowe BAGZ -Arctic Freeze to woreczki nikotynowe z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g o smaku mroźnej mięty. Jeśli potrzebujesz mocnej dawki orzeźwienia dzięki mroźnej mięcie i uczucia nikotynowej satysfakcji, umieść woreczek nad górną wargę

Cena 15,90 zł