Filtruj według

Rozmiar

Rozmiar

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 189,00 zł

Strona główna

Strona główna

Jest 2631 produktów.

Pokazano 1-12 z 2631 pozycji

Aktywne filtry

Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Frozen Forest 60mg

Woreczki nikotynowe BAD MOJO Frozen Forest to pyszne połączenie prosto z owoców lasu. zawarte w woreczku z ekstraktem nikotyny o mocy 60mg/g. Kombinacja owoców leśnych jak malina, jeżyna czy jagoda sprawi, że poczujesz słodkość oraz nikotynową satysfakcję

Cena 16,90 zł

Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Frozen Forest 20mg

Woreczki nikotynowe BAD MOJO Frozen Forest to pyszne połączenie prosto z owoców lasu. zawarte w woreczku z ekstraktem nikotyny o mocy 20mg/g. Kombinacja owoców leśnych jak malina, jeżyna czy jagoda sprawi, że poczujesz słodkość oraz nikotynową satysfakcję

Cena 16,90 zł

Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Arctic Evil 50mg

Woreczki nikotynowe BAD MOJO - Artic Evil to mocne uderzenie mentolu. Połączenie intensywnej mięty z mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem nikotyny o mocy 50mg/g. Wkładając woreczek pod górną, zaznasz ogromną dawkę orzeźwiania, dzięki świeżej mięcie.

Cena 16,90 zł

Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Arctic Evil 30mg

Woreczki nikotynowe BAD MOJO - Artic Evil to mocne uderzenie mentolu. Połączenie intensywnej mięty z mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem nikotyny o mocy 30mg/g. Wkładając woreczek pod górną, zaznasz ogromną dawkę orzeźwiania, dzięki świeżej mięcie.

Cena 16,90 zł

Dark Line KIT Blue 2ml - Bull Ice 20mg

DARK LINE STARTER KIT TO ZESTAW SKŁADAJĄCY SIĘ Z BATERII O MOCY 400 MAH Z PORTEM ŁADOWANIA USB-C ORAZ KARTRIDŻA O SMAKU ENERGETYKA Z DODATKIEM LODU. POJEMNOŚĆ 2ML NA BAZIE SOLI NIKOTYNOWYCH O MOCY 20 MG/ML. KOLOR BATERII: NIEBIESKI.

Cena 37,90 zł