FLUO WHITE

Longfille Fluo White to absolutna nowość na rynku. Ta seria została stworzona z myślą o najwyższej jakości i niezwykłym doświadczeniu smakowym. Jeśli jeszcze nie próbowałeś Longfilla Fluo White, to teraz jest idealny moment, aby to zmienić! Niech Twój E-papieros stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki aromatom Fluo White. Nie możesz przegapić tej nowej serii! W naszej ofercie znajdziesz 12ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill Fluo White?

Longfill Fluo White to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Fluo White po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 48ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynoweg

FLUO WHITE

Aktywne filtry

Longfill FLUO WHITE - Yellow 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU TRUSKAWKI, ANANASA, GRANATU, POMELO ORAZ KOLADY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Red 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU CZERWONEJ POMARAŃCZY, CYTRUSÓW, GUAWY ORAZ KOLADY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Purple 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU KWAŚNEGO KIWI, ABSYNTU, POMARAŃCZY ORAZ MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Pink 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU LICZI, PITAJI ORAZ ACAI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Orange 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU PYSZNEGO MANGO, GUAWY ORAZ MELONA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Green 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU NAPOJU MOJITO, CYTRYNY ORAZ KOLADY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Gray 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU SOCZYSTEJ TRUSKAWKI, MIĘTY PIEPRZOWEJ ORAZ CHŁODNEJ MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Black 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU MANGOSTANU, GUMY BALONOWEJ ORAZ KIWI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł

Longfill FLUO WHITE - Azure 12ML

LONGFILL FLUO WHITE O SMAKU WYŚMIENITEJ JAGODY, ANYŻU, JEŻYNY ORAZ CHŁODNEJ MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 12 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 45,90 zł