Czas i koszty dostawyKoszt

DARMOWA WYSYŁKA OD 160PLN!

Jest uzależniony od formy płatności oraz sposobu wysyłki. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

PONIEWAŻ DUŻA CZĘŚĆ NASZEGO ASORTYMENTU POSIADA DELIKATNE ELEMENTY A TAKŻE SZKLANE OPAKOWANIA, DO KOSZTÓW PRZESYŁKI DOLICZANE JEST ZABEZPIECZENIE TOWARU NA CZAS TRANSPORTU.

ZAKUP "za pobraniem"

Kurier InPost (dostarczenie następnego dnia roboczego, przy zamówieniach do godziny 14) 16,00zł (pakowanie + wysyłka)

ZAKUP „za pobraniem”

Paczkomaty InPost 14,00zł (pakowanie + wysyłka)

ZAKUP „na przelew”

Kurier InPost  (dostarczenie następnego dnia roboczego, przy wpłacie do godziny 14), 14,00zł (pakowanie + wysyłka) Paczkomat 12,00zł (pakowanie + wysyłka) Poczta Polska - odbiór w punkcie 14,00zł (pakowanie + wysyłka) Poczta Polska - paczka zagraniczna 42,90zł (pakowanie+wysyłka)Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1 do 3 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie zamówienia dotarły do naszych klientów w ciągu 48h od wpłynięcia przelewu (lub złożenia zamówienia "za pobraniem"). Wszystkie zamówienia złożone i opłacone do godziny 13.00 wysyłane są tego samego dnia od poniedziałku do piątku. Zdarzają się jednak sytuacje,które moga opóźnić czas wysyłki (np. zbyt duża ilośc zamówień jednego dnia) dlatego prosimy o wyrozumiałość. Zamówienia złożone w weekend wysyłane są w poniedziałki. Czas dostawy przesyłek zagranicznych (global express) można sprawdzić na stronie Poczty Polskiej.