DARK LINE POD

E- PAPIEROS DARK LINE POD

PUFF. ENJOY. REPEAT.

Wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom i stworzyliśmy E-papierosa z wymiennymi kartridżami. Wiemy, że najlepsze są proste rozwiązania, dlatego tworząc ten produkt chcieliśmy, aby Twój komfort vaping’u pozostał jak na najwyższym poziomie.

DARK LINE POD składa się z zasilania o mocy 400 MAH oraz wymiennego kartridża o pojemności 2ml na bazie soli nikotynowych o mocy 20ml/ml. 3 kolory baterii z portem ładowania USB-C oraz 17 różnorodnych smaków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Ciesz się jakością smaku i ilością puff’ów jak w jednorazówce.

Skończył Ci się płyn? Wymień kartridż i szybko chmurz dalej!

Poniższe produkty prezentowane przez VTP S.C. są jedynie informacją handlową dla podmiotów gospodarczych zainteresowanych zakupami hurtowymi. Możliwość zakupu jednorazowych e-papierosów i wkładów za pośrednictwem sklepu www.vapetechpoland.pl jest wyłączona. Klienci detaliczni mogą dokonać zakupów w naszych punktach stacjonarnych sieci sklepów vapetechpoland.pl

DARK LINE POD

Aktywne filtry

Dark Line Pod 2ml - Blackberry Ice 20mg

WYMIENNY WKŁAD DO DARK LINE POD - JEŻYNA- SOCZYSTA, SŁODKO-KWAŚNA, PRZYPOMINAJĄCA POŁĄCZENIE ŚWIEŻYCH OWOCÓW LEŚNYCH I DELIKATNEJ NUTY DZIKOŚCI. POJEMNOŚĆ 2ML NA BAZIE SOLI NIKOTYNOWYCH O MOCY 20 MG/ML.

Cena 19,90 zł

Dark Line Pod 2ml - Blue Razz Ice 20mg

WYMIENNY WKŁAD DO DARK LINE POD - NIEBIESKA MALINA - INTENSYWNY, LEKKO KWASKOWATY, PRZYPOMINAJĄCY POŁĄCZENIE ŚWIEŻYCH MALIN Z DELIKATNYMI NUTAMI JAGÓD Z DODATKIEM LODU! POJEMNOŚĆ 2ML NA BAZIE SOLI NIKOTYNOWYCH O MOCY 20 MG/ML.

Cena 19,90 zł

Dark Line Pod 2ml - Bull Ice 20mg

WYMIENNY WKŁAD DO DARK LINE POD - BULL ICE - SMAK SŁODKIEGO, A ZARAZEM ORZEŹWIAJĄCEGO NAPOJU ENERGETYCZNEGO Z DODATKIEM POTĘŻNEGO CHŁODZENIA. POJEMNOŚĆ 2ML NA BAZIE SOLI NIKOTYNOWYCH O MOCY 20 MG/ML.

Cena 19,90 zł