DOCTOR VAPE

Longfill Doctor Vape to wyśmienita nowość w naszym sklepie internetowym! Seria od Doctor Vape jest oparta na bardzo intensywnych malezyjskich aromatach. Owocowa słodycz połączona z cytrusami, chłodzikiem lub po prostu intensywny menthol. Spróbuj i przekonaj się jakie są dobre! Oferujemy 6ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill Doktor Vape?

Longfill Doktor Vape to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Doktor Vape po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 54ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

DOCTOR VAPE

Aktywne filtry

Longfill Doctor Vape - Menthol 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU CHŁODNEGO MENTHOLU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Doctor Vape - Mango 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU SOCZYSTEGO MANGO. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Doctor Vape - Lemonade 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEJ LEMONIADY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Doctor Vape - Green Apple 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU KWAŚNEGO ZIELONEGO JABŁUSZKA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Doctor Vape - Grape 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU PYSZNEGO WINOGRONA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Doctor Vape - Bubble Gum 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU DZIECIŃSTWA CZYLI GUMY BALONOWEJ. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł

Longfill Doctor Vape - Black Currant 6ML

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU WYŚMIENITEJ CZARNEJ PORZECZKI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 28,90 zł