77

Woreczki nikotynowe 77 to inaczej beztytoniowe snusy, zawierające jedynie ekstrakt z nikotyny. Dla osób palących papierosy analogowe, woreczki nikotynowe 77 to idealnie rozwiązanie: zaspokoją głód nikotynowy wraz z uwolnieniem się od uciążliwych wad tradycyjnych papierosów jak nieprzyjemny zapach. Beztytoniowe snusy 77 występują o różnej zawartości nikotyny, aby każdy mógł wybrać moc dostosowaną do oczekiwań i potrzeby. 77 oferuje różnorodne smaki owocowe, miętowe jak i tradycyjnego tytoniu, aby jak najbardziej odwzorowywał uczucie palenia. Sprawdź naszą ofertę woreczków nikotynowych 77!
Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZACHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

77

Aktywne filtry

Woreczki nikotynowe 77 - Watermelon Ice 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Watermelon Ice to smak arbuza połączonego z chłodną mięta zawartego w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz słodkość arbuza i ochłodzenie dzięki dodatku w postaci lodu.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Tropical Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Tropical Mint to smak tropikalnych owoców z miętą zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz chłodną miętę ze smakiem rajskich owoców i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry to smak świeżych truskawek zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak słodkich i soczystych truskawek oraz zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry to smak świeżych truskawek zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak słodkich i soczystych truskawek oraz zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Peach & Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Peach & Mint to smak brzoskwini z mięta zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz chłodną miętę połączona z soczystą brzoskwinią i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Melon & Mint 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Melon & Mint to smak melona z mięta zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz chłodną miętę połączona ze słodkością melona i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint to smak zimnej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz miętę połączona z chłodem ice'a i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint to smak zimnej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz miętę połączona z chłodem ice'a i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint to smak świeżej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz powiew świeżości i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint to smak świeżej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz powiew świeżości i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Forest Fruits 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Forest Fruits to smak owoców leśnych zawartych w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz słodkość owoców lasu i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł