DARK LINE SQUEEZE

TAKE A SQUEEZE BREAK!

Ciepłe dni przepełnione słońcem już za rogiem! Z tej właśnie okazji stworzyliśmy zupełnie nową gamę 7 kwaśnych smaków wypełnionych soczystymi owocami, które dodadzą Wam nieco orzeźwienia i tchną w każdy dzień dawkę dodatkowego uśmiechu. Zamknięte w formie wygodnych longfilli z 9 mililitrami niezwykle skoncentrowanego aromatu!

Co to jest Longfill Dark Line Squeeze?

Longfill Dark Line Squeeze to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Dark Line Squeeze po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 51ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

DARK LINE SQUEEZE

Aktywne filtry

Longfill Dark Line Squeeze - Jackfruit & Cactus 9ML

LONGFILL DARK LINE SQUEEZE - TROPIKALNE, A ZARAZEM KWAŚNE POŁĄCZENIE DŻAKFRUTA I KAKTUSA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 9ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 39,90 zł

Longfill Dark Line Squeeze - Melon & Kiwi 9ML

LONGFILL DARK LINE SQUEEZE - CIEKAWE ZESTAWIENIE SMAKÓW, MELONA I KIWI W KWAŚNEJ WERSJI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 9ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 39,90 zł

Longfill Dark Line Squeeze - Strawberry 9ML

LONGFILL DARK LINE SQUEEZE - PEŁNIA SMAKU KWAŚNEJ TRUSKAWKI. CZY MOŻE BYĆ COŚ LEPSZEGO LATEM? LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 9ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 39,90 zł

Longfill Dark Line Squeeze - Watermelon 9ML

LONGFILL DARK LINE SQUEEZE O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEGO ARBUZA Z NUTĄ KWASOWOŚCI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 9ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 39,90 zł

Longfill Dark Line Squeeze - Pineapple & Lychee 9M

LONGFILL DARK LINE SQUEEZE - KWAŚNY SMAK ANANASA I LICZI. KONIECZNIE SKOSZTUJ TEJ MIESZANKI! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 9ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 39,90 zł