WORECZKI NIKOTYNOWE

Woreczki nikotynowe są alternatywą dla tradycyjnych papierosów, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Są to niewielkie woreczki, wykonane z materiałów stosowanych w produkcji żywności, zawierające ekstrakt z nikotyny, który zapewnia uczucie satysfakcji nikotynowej. Ich stosowanie jest bardzo proste, wystarczy włożyć woreczek pod górną wargą. Woreczki nikotynowe występują o różnej mocy nikotyny takiej jak 10, 20, 30 i 50 MG oraz w różnych smak, aby jak najbardziej dopasować się do indywidualnych oczekiwań klienta. Sprawdźcie naszą ofertę!

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZACHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

WORECZKI NIKOTYNOWE

Jest 115 produktów.

Pokazano 1-12 z 115 pozycji

Aktywne filtry

Woreczki nikotynowe 77 - Watermelon Ice 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Watermelon Ice to smak arbuza połączonego z chłodną mięta zawartego w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz słodkość arbuza i ochłodzenie dzięki dodatku w postaci lodu.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Watermelon 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Watermelon to smak arbuza zawartego w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz słodkość arbuza i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Tropical Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Tropical Mint to smak tropikalnych owoców z miętą zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz chłodną miętę ze smakiem rajskich owoców i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry to smak świeżych truskawek zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak słodkich i soczystych truskawek oraz zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Strawberry to smak świeżych truskawek zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak słodkich i soczystych truskawek oraz zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Peach & Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Peach & Mint to smak brzoskwini z mięta zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz chłodną miętę połączona z soczystą brzoskwinią i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Melon & Mint 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Melon & Mint to smak melona z mięta zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz chłodną miętę połączona ze słodkością melona i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint to smak zimnej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz miętę połączona z chłodem ice'a i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Ice Mint to smak zimnej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz miętę połączona z chłodem ice'a i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint 8mg

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint to smak świeżej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 8mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz powiew świeżości i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint 20mg

Woreczki nikotynowe 77 - Fresh Mint to smak świeżej mięty zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz powiew świeżości i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 15,90 zł