WORECZKI NIKOTYNOWE

Woreczki nikotynowe są alternatywą dla tradycyjnych papierosów, która zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Są to niewielkie woreczki, wykonane z materiałów stosowanych w produkcji żywności, zawierające ekstrakt z nikotyny, który zapewnia uczucie satysfakcji nikotynowej. Ich stosowanie jest bardzo proste, wystarczy włożyć woreczek pod górną wargą. Woreczki nikotynowe występują o różnej mocy nikotyny takiej jak 10, 20, 30 i 50 MG oraz w różnych smak, aby jak najbardziej dopasować się do indywidualnych oczekiwań klienta. Sprawdźcie naszą ofertę!

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZACHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

WORECZKI NIKOTYNOWE

Jest 212 produktów.

Pokazano 1-12 z 212 pozycji

Aktywne filtry