PANDA DOUBLE

Longfille Panda Double to nowa seria, która oferuje podwójną przyjemność z vapowania. Longfill Panda Double to gwarancja niezapomnianych doznań smakowych, które przeniosą Cię w świat wyjątkowych aromatów. Nie zwlekaj i odkryj nowy wymiar vapowania z Longfillem Panda Double. W naszej ofercie znajdziesz 10ml aromatu w buteleczce 60ml.

Co to jest Longfill Panda Double?

Longfill Panda Double to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Panda Double po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 50ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

PANDA DOUBLE

Aktywne filtry

LONGFILL PANDA DOUBLE - POMARAŃCZA x POMELO 10ML

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEJ POMARAŃCZY ORAZ POMELO. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł

LONGFILL PANDA DOUBLE - MIRABELKA x JAGODZIAN...

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU MIRABELKI ORAZ JAGODZIANU RAMBUTANU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł

LONGFILL PANDA DOUBLE - MANGO x LIMONKA 10ML

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU SOCZYSEGO MANGO ORAZ LIMONKI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł

LONGFILL PANDA DOUBLE - KIWI x MALINA 10ML

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU KWAŚNEGO KIWI ORAZ MALINY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł

LONGFILL PANDA DOUBLE - CZARNA PORZECZKA x...

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU CZARNEJ PORZECZKI ORAZ POMARAŃCZY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł

LONGFILL PANDA DOUBLE - COLA x LIMONKA 10ML

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU SŁODKIEJ COCA COLI ORAZ LIMONKI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł

LONGFILL PANDA DOUBLE - BORÓWKA x MALINA 10ML

LONGFILL PANDA DOUBLE O SMAKU PYSZNEJ BORÓWKI ORAZ MALINY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML AROMATU W BUTELCE 60ML. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,76 ZŁ BRUTTO.

Cena 35,90 zł