Nowe produkty

Sprawdźcie ofertę naszych nowości! Znajdziesz tutaj najnowsze płyny jak longfille i premixy, liquidy, papierosy jednorazowe, również w wersji bez zawartości nikotyny oraz e-papierosy na wymienne wkłady. W naszych nowościach znajdziecie również wiele kartridży, aby każdy znalazł wkład pasujący do swojego e-papierosa. Produktów jest mnóstwo, więc przejrzyj je wszystkie, wybierz coś dla siebie i bądź pierwszą, który ich spróbuje!

Jest 333 produktów.

Pokazano 1-12 z 333 pozycji

Woreczki Nikotynowe AK - Peach Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Peach Ice to smak brzoskwini podbity świeżym i orzeźwiającym aromatem mentolu zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz słodkość brzoskwini i smak mentolu.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Muffin 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Muffin to smak słodkich muffinek zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak świeżo upieczonych babaczek.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Muffin 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Muffin to smak słodkich muffinek zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak świeżo upieczonych babaczek.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Menthol Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Menthol Ice woreczki z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g o smaku mentolu wzmocnionego ice-em. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji połączonej z orzeźwiającym uczuciem mięty.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Mango Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Mango Ice to smak słodkiego mango wraz z orzeźwiającym mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak tropikalnego owocu mango.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Freeze Ice 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Freeze Ice to woreczki z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g o smaku mięty z ice-em. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji połączonej z orzeźwiającym uczuciem mięty.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Exotic Ice 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Exotic Ice to egzotyczne połączenie smaków tropikalnych owoców wraz z mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, zakosztujesz idealnego mix-u smaków owoców.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Freeze Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Freeze Ice to woreczki z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g o smaku mięty z ice-em. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji połączonej z orzeźwiającym uczuciem mięty.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Exotic Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Exotic Ice to egzotyczne połączenie smaków tropikalnych owoców wraz z mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, zakosztujesz idealnego mix-u smaków owoców.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Cola Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Cola Ice to woreczki z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g o smaku coli i towarzyszącym im nutami mentolu. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji połączonej ze słodką colą oraz mentolem.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Candy Tobacco 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Candy Tobacco to smak prawdziwego tytoniu połączonego ze słodyczą ciasteczka zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Candy Tobacco 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Candy Tobacco to smak prawdziwego tytoniu połączonego ze słodyczą ciasteczka zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji.

Cena 16,90 zł