Nowe produkty

BAWEŁNA Vapefly Firebolt

Najwyższej jakości i czystości japońska bawełna organiczna, o doskonałej absorbcji. Zawartość zawiera 20 gotowych odcinków ze zgrzanymi końcówkami.

Cena 25,90 zł

VAPY Twin Kiwi & Strawberry 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEGO KIWI ORAZ TRUSKAWKI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Double Apple 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU PODWÓJNIE PYSZNEGO JABŁKA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Dragon fruit & Coconut 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU SOCZYSTEGO SMOCZEGO OWOCU I KOKOSA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Orange & Mango 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU ŚWIEŻO WYCIŚNIĘTEJ POMARAŃCZY ORAZ MANGO. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Watermelon & Grape 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU SOCZYSTEGO ARBUZA ORAZ ZIELONYCH WINOGRON. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Lemon & Mint 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU KWAŚNEJ CYTRYNY Z DODATKIEM MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Cherry & Tobacco 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O NIEOCZYWISTYM SMAKU WIŚNI I TYTONIU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Apple & Mint 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU CZERWONEGO JABŁUSZKA I MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Cherry & Aloe 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SMAKU KWAŚNEJ WIŚNI I ALOESU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Coconut & Banana 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O SUBTELNIE SŁODKIM SMAKU KOKOSA I BANANA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł

VAPY Twin Black Currant & Banana 10ML

LONGFILL VAPY TWIN O WYJĄTKOWYM SMAKU CZARNEJ PORZECZKI ORAZ BANANA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 10ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 31,90 zł