R4VE ENERGY

Energetyzujące woreczki kofeinowe to nowość na rynku. Jest to świetna, bezdymna alternatywa dla osób potrzebujących szybkiego, energetycznego pobudzenia. Są to niewielkie woreczki, wykonane z materiałów stosowanych w produkcji żywności, zawierające kofeinę. Woreczki zapewniają stały dostęp do energii przez nawet godzinę, co jest świetną alternatywą dla osób potrzebujących mocnej dawki kofeiny. Ich stosowanie jest bardzo proste, wystarczy włożyć woreczek pod górną wargą. Woreczki energetyczne występują w różnorodnych owocowych, deserowych czy klasycznych mentolowych smakach, w których każdy odnajdzie swój ulubiony smak. Woreczki zapewniają stały dostęp do energii przed nawet godzinę, co jest świetną alternatywą dla osób potrzebujących mocnej dawki kofeiny. Sprawdź naszą ofertę!

R4VE ENERGY

Aktywne filtry

Woreczki Nikotynowe R4VE Energy - Minty Berry

R4VE Energy - Minty Berry to orzeźwiająca kombinacja smaku jagód i świeżej mięty zawarte w woreczku z ekstraktem z kofeiny o mocy 50 mg/g.Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz słodkości jagód z chłodzącym efektem mięty wraz z dużą dawką energii

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe R4VE Energy - La Passion Fruit

R4VE Energy - La Passion Fruit to egzotyczne połączenie smaków tropikalnych owoców zawarte w woreczku z ekstraktem z kofeiny o mocy 50 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, zakosztujesz idealnego mix-u smaków dojrzałego mango, marakui i innych owoców.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe R4VE Energy - Frozen Citrus

R4VE Energy - Frozen Citrus to połączenie orzeźwiającego smaku owoców cytrusowych z miętą zawarte w woreczku z ekstraktem z kofeiny o mocy 50 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz idealny mix smaków kwaśnych cytryn ze słodkimi pomarańczami.

Cena 16,90 zł