R4VE

Woreczki nikotynowe R4VE to innowacyjne rozwiązanie dla palaczy papierosów analogowych. Są to beztytoniowe snusy zawierające ekstrakt z nikotyny, aby zaspokoić uciążliwy głód nikotynowy. Jeżeli nie chcecie już więcej użerać się z negatywnymi skutkami palenia zwykłych papierosów, woreczki nikotynowe będą świetną alternatywą. Zaspokoją one satysfakcję nikotynową bez skutków ubocznych, jak śmierdzące ubrania czy nieprzyjemny zapach z ust. Firma R4VE oferuje woreczki o różnych mocach i rozmaitych smakach owocowych, deserowych czy tradycyjnych mentoli, aby każdy znalazł coś dla siebie. 

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną może znajdować się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA- TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

R4VE

Aktywne filtry

Woreczki Nikotynowe R4VE - Frozen Citrus 50MG

Woreczki nikotynowe R4VE - Frozen Citrus to połączenie orzeźwiającego smaku owoców cytrusowych z miętą zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 50 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz idealny mix smaków kwaśnych cytrusów.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe R4VE - Mango Django 10MG

Woreczki nikotynowe R4VE - Mango Django to smak słodkiego mango zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak tropikalnego owocu mango i jego słodkich nut smakowych.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe R4VE - Merry Cherry 30MG

Woreczki nikotynowe R4VE - Merry Cherry to smak dojrzałej wiśni zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 30 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak soczystej wiśni wraz z zaspokojeniem swojej potrzeby nikotynowej.

Cena 16,90 zł