Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 7,00 zł

Bibułki

W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjowane i najlepsze produkty. Bletki RAW oraz OCB. Filterki i inne akcesoria do tytoniu. Gwarancja świezości i jakości bletek. Najlepsze dostępne bletki na rynku w rewelacyjnych cenach. Bletki stworzone w 100% z naturalnych składników.Bibułki przeznaczone są do przygotowywania między innymi do skrętów. Są wyproduktowane w taki sposób aby zapewnić jak najlepsze doznania z palenia. Rodzaje bletek różnią się długością oraz wyglądem zewnętrznym,czy też kształtem. Wybór ich nie należy do najłatwiejszych jednak w tej kategorii znaleźć możemy jedynie dobrej jakości produkty,które nie zawiodą!

Bibułki

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Bletki/Bibułki RAW Single Wide

Bibułki Raw Classic Single Wide to naturalne bibułki zawierające mieszankę włókien niechlorowanych i niewybielanych. Są przeźroczyste i delikatnie brązowe, wykończone włóknami konopnymi – co spowalnia i wygładza proces spalania.

W każdym opakowaniu znajduje się 50 bletek.

Cena 2,60 zł

Bletki/Bibułki OCB Slim

Bibułki typu "Slim", wysokiej jakości, wolnopalące, cienkie, ze znakiem wodnym. Wykonane z lnianego papieru. Klej z naturalnej gumy arabskiej.

W zestawie znajduje się 32 listki.

Cena 2,80 zł

Bletki/Bibułki OCB Organic

W 100% organiczne, w 100% ekologiczne takie są bibuły OCB Organic Hemp. Biubuły te wykonane są z konopii z naturalnym klejem z gumy arabskiej. Do produkcji biodegradalnego opakowania użyto roślinnego tuszu.

W zestawie znajduje się 50 listków.

Cena 1,50 zł