E-PAPIEROSY NA WKŁADY

E-papierosy na wymienne wkłady to innowacyjne rozwiązanie stworzone, aby ułatwić vaping. Jest to świetna alternatywa dla fanów papierosów jednorazowych. Zestawy składają się z baterii oraz prefillowanych kartridży. Jeżeli skończy Ci się płyn w kartridżu, wystarczy, że wymienisz go na nowy i urządzenie znów jest gotowe do użycia. Zaletą tego rozwiązania jest doskonałej jakości smak, jak i jego prostota użytkowania.

Poniższe produkty prezentowane przez VTP S.C. są jedynie informacją handlową dla podmiotów gospodarczych zainteresowanych zakupami hurtowymi. Możliwość zakupu jednorazowych e-papierosów i wkładów za pośrednictwem sklepu www.vapetechpoland.pl jest wyłączona. Klienci detaliczni mogą dokonać zakupów w naszych punktach stacjonarnych sieci sklepów vapetechpoland.pl

E-PAPIEROSY NA WKŁADY

Aktywne filtry

Dark Line Pod 2ml - Tobacco 20mg

WYMIENNY WKŁAD DO DARK LINE POD - TOBACCO - POWINIENEŚ SPRÓBOWAĆ TEGO PRODUKTU JEŻELI JESTEŚ KONESEREM TYTONIOWYCH LIQUIDÓW. POJEMNOŚĆ 2ML NA BAZIE SOLI NIKOTYNOWYCH O MOCY 20 MG/ML.

Cena 19,90 zł

Dark Line Pod 2ml - Bull Ice 20mg

WYMIENNY WKŁAD DO DARK LINE POD - BULL ICE - SMAK SŁODKIEGO, A ZARAZEM ORZEŹWIAJĄCEGO NAPOJU ENERGETYCZNEGO Z DODATKIEM POTĘŻNEGO CHŁODZENIA. POJEMNOŚĆ 2ML NA BAZIE SOLI NIKOTYNOWYCH O MOCY 20 MG/ML.

Cena 19,90 zł