Selfie

But first, let me take a selfie! Premix Selfie to seria przeróżnych wariantów smakowych od mentolowych poprzez deserowe, jak na przykład aromat o zapachu kremu truskawkowego. Oczywiście dla owocolubnych też się coś znajdzie. I nie zapomnijcie zrobić sobie selfie z naszym premixem do e-papierosów. Premix ma pojemność 60 ml z zawartością 40 ml płynu.

Selfie

Aktywne filtry

Premix SELFIE/WetLips - Cool Melons 40ml

PREMIX O SMAKU ARBUZA Z DODATKIEM KOOLADY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE/WetLips - Limty Minty 40ml

PREMIX O SMAKU LIMONKI, MIĘTY ORAZ LEMONIADY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE/WetLips - Melonade 40ml

PREMIX O SMAKU MELONA ORAZ LEMONIADY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE/WetLips - Red Bubble 40ml

PREMIX O SMAKU ENERGETYKA ORAZ CZERWONEJ POMARAŃCZY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE/WetLips - C.Peach-ora 40ml

PREMIX O SMAKU BRZOSKWINI ORAZ KREMU POMARAŃCZOWEGO .40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE/WetLips - Tea 4 Two 50ml

PREMIX O SMAKU CZARNEJ HERBATY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE Cooler - Virgin On Ice 40ml

PREMIX O SMAKU JABŁKA Z DODATKIEM KOOLADY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE Cooler - Pink Lagoon 40ml

PREMIX O SMAKU LICZI ORAZ CZARNEJ PORZECZKI Z DODATKIEM KOOLADY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE Cooler - Jungle Splash 40ml

PREMIX O SMAKU KIWI ORAZ ZIELONEGO JABŁUSZKA Z DODATKIEM MIĘTY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE Cooler - Iceberg Crush 40ml

PREMIX O SMAKU arbuza z dodatkiem koolady.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł

Premix SELFIE Cooler - Juicy Island 40ml

PREMIX O SMAKU MELONA Z DODATKIEM KOOLADY.40ML PŁYNU W BUTELCE O POJEMNOŚCI 60ML. PRODUKT PRZEZNACZONY DO WCZEŚNIEJSZEGO ROZCIEŃCZENIA. DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 20ML SHOTA NIKOTYNOWEGO / PŁYNU BAZOWEGO LUB GLICERYNY I GLIKOLU W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.

Cena 59,90 zł