DARK LINE ICE

Nadszedł letni czas!

Ten cudowny okres przynosi nam upalne dni, w trakcie których przydałoby się trochę orzeźwienia. Wychodzimy naprzeciw, prezentując 14 starannie dobranych, dobrze znanych smaków serii Dark Line - tym razem z dodatkiem potężnego ochłodzenia. Wypoczynek na plaży, grill ze znajomymi, a może rowerowy wypad nad jezioro? Zawsze możesz liczyć na trochę ochłodzenia dzięki nowej linii Dark Line Ice.

BRING ARCTIC BLISS TO YOUR VAPE GAME!

Co to jest Longfill Dark Line Ice?

Longfill Dark Line Ice to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Dark Line Ice po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 52ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

DARK LINE ICE

Aktywne filtry

Longfill DARK LINE ICE - ENERGY DRINK 8ML

ENERGY DRINK - SMAK SŁODKIEGO, A ZARAZEM ORZEŹWIAJĄCEGO NAPOJU ENERGETYCZNEGO, Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - WILD STRAWBERRY 8ML

WILD STRAWBERRY - TAK DOBREJ POZIOMKI JESZCZE NIE PRÓBOWAŁEŚ...ZAUFAJ NAM! SMAK WZBOGACILIŚMY O CHŁODZĄCĄ KOLADĘ! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO:5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - WATERMELON 8ML

WATERMELON - CUDOWNY,ORZEŹWIAJĄCY,LEKKO SŁODKI,ALE I ZARAZEM CIERPKI...Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA! PYCHA! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - STRAWBERRY 8ML

STRAWBERRY - SMAK ŚWIEŻO ZERWANEJ, SOCZYSTEJ TRUSKAWKI Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - RASPBERRY 8ML

MALINA - SŁODKA ORAZ LEKKO KWASKOWATA, ODROBINĘ CIERPKA Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA! :) PEŁNIA SMAKU!!!! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - RAINBOW II 8ML

RAINBOW II - TO II ODSŁONA SŁYNNEGO RAINBOW Z NASZEJ SERII. PŁYN STWORZONY Z 12 RÓŻNYCH SMAKÓW Z DODATKIEM KOLADY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO:5,41 ZŁ BRUTTO

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - PEACH 8ML

PEACH - SŁODKA ŚWIEŻA BRZOSKWINIA, SMAKUJE JAK PROSTO Z DRZEWA Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA! SPRAWDŹ SAM! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - LYCHEE 8ML

LYCHEE - CO TU DUŻO MÓWIĆ. PO PROSTU OWOC ZAMKNIĘTY W BUTELCE Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA! ;) LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - GREEN APPLE 8ML

GREEN APPLE - ZIELONE JABŁKO Z LEKKO CUKIERKOWYM POSMAKIEM ORAZ DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - GRAPE 8ML

GRAPE - SMAK ŚWIEŻO ZERWANEGO WINOGRONA Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA. PYCHAAA! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - FOREST FRUITS 8ML

FOREST FRUITS - PYSZNE POŁĄCZENIE NAJLEPSZYCH OWOCÓW LEŚNYCH Z DODATKIEM POTĘŻNEGO OCHŁODZENIA! PYCHA! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł

Longfill DARK LINE ICE - CACTUS 8ML

CACTUS - EGZOTYCZNY SMAK SŁODKIEGO KAKTUSA Z DODATKIEM POTĘŻNEGO CHŁODZENIA! LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO: 5,41 ZŁ BRUTTO.

Cena 31,90 zł