SINGLED

Longfille Singled to pojedyncze schłodzone smaki idealne na letnie dni. Zupełna nowość w naszym sklepie internetowym! Odnajdź swój ulubiony smak z serią Longfilli Singled! W naszej ofercie znajdziesz 6ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill SINGLED?

Longfill SINGLED to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill SINGLED po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 54ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

SINGLED

Aktywne filtry

Longfill Singled - Blueberry Iced 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU BORÓWKI Z DODATKIEM LODU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 27,90 zł

Longfill Singled - Sweet Mint 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU SŁODKIEJ MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML

Cena 27,90 zł

Longfill Singled - Strong Mint 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU MOCNEJ MIĘTY. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML

Cena 27,90 zł

Longfill Singled - Strawberry 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU DOJRZAŁEJ TRUSKAWKI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 27,90 zł

Longfill Singled - Grape 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU SŁODKIEGO WINOGRONA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 27,90 zł

Longfill Singled - Cooled Watermelon 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU ARBUZA Z DODATKIEM LODU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 27,90 zł

Longfill Singled - Aloe Iced 6ML

LONGFILL SINGLED O SMAKU ALOESU Z DODATKIEM LODU. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Cena 27,90 zł