AROMA KING

Woreczki nikotynowe Aroma King to inaczej beztytoniowe snusy, zawierające jedynie ekstrakt z nikotyny. Jest to idealna alternatywa dla osób palących papierosy analogowe. Woreczki pozwalają zaspokoić głód nikotynowy, niwelując tym samym uciążliwe wady tradycyjnych papierosów, jak na przykład nieprzyjemny zapach pozostający na ubraniach. Beztytoniowe snusy Aroma King występują o różnych owocowych i miętowych smakach, aby spełnić oczekiwania każdego.

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki zopakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.


Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

AROMA KING

Aktywne filtry

Woreczki Nikotynowe AK - Ruby Berry Ice 20MG

Woreczki Nikotynowe Aroma King - Ruby Berry to smak słodkości świeżych truskawek zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz wakacyjny smak truskawek i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Rainbow Drops 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Rainbow Drops to wieloowocowe połączenie zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, zaznasz fuzji smaków kwaśnych jabłek, soczystych pomarańczy, cytryn oraz truskawek.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Ruby Berry Ice 10MG

Woreczki Nikotynowe Aroma King - Ruby Berry to smak słodkości świeżych truskawek zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz wakacyjny smak truskawek i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Rainbow Drops 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Rainbow Drops to wieloowocowe połączenie zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, zaznasz fuzji smaków kwaśnych jabłek, soczystych pomarańczy, cytryn oraz truskawek.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Blueberry Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Blueberry Ice to orzeźwiająca kombinacja smaku jagód i świeżej mięty zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz słodkości jagód z chłodzącym efektem mięty.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Peach Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Peach Ice to smak brzoskwini podbity świeżym i orzeźwiającym aromatem mentolu zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz słodkość brzoskwini i smak mentolu.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Muffin 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Muffin to smak słodkich muffinek zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak świeżo upieczonych babaczek.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Muffin 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Muffin to smak słodkich muffinek zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak świeżo upieczonych babaczek.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Menthol Ice 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Menthol Ice woreczki z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g o smaku mentolu wzmocnionego ice-em. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji połączonej z orzeźwiającym uczuciem mięty.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Menthol Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Menthol Ice woreczki z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g o smaku mentolu wzmocnionego ice-em. Wkładając woreczek pod górną wargę, doświadczysz nikotynowej satysfakcji połączonej z orzeźwiającym uczuciem mięty.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Mango Ice 20MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Mango Ice to smak słodkiego mango wraz z orzeźwiającym mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak tropikalnego owocu mango.

Cena 16,90 zł

Woreczki Nikotynowe AK - Mango Ice 10MG

Woreczki nikotynowe Aroma King - Mango Ice to smak słodkiego mango wraz z orzeźwiającym mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 10 mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak tropikalnego owocu mango.

Cena 16,90 zł