• Nowy
Woreczki nikotynowe BAGZ- Cola Max 32mg
  • Woreczki nikotynowe BAGZ- Cola Max 32mg
  • Woreczki nikotynowe BAGZ- Cola Max 32mg

Grafika poglądowa.

Woreczki nikotynowe BAGZ- Cola Max 32mg

Ostatnie sztuki!
Cena
15,90 zł
Brutto

Woreczki nikotynowe BAGZ - Cola max to woreczki nikotynowe z ekstraktem z nikotyny o mocy 32mg/g o smaku coca coli. Jeśli potrzebujesz uczucia nikotynowej satysfakcji, umieść woreczek nad górną wargę.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Woreczki nikotynowe BAGZ to innowacyjna forma dostarczania nikotyny, oferująca użytkownikom wygodę i dyskrecję. W formie małych, łatwych do ukrycia workeczków, zawierających nikotynę i różnorodne aromaty, BAGZ stanowią atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych produktów tytoniowych. Bez emisji dymu i popiołu, woreczki nikotynowe BAGZ stają się popularnym wyborem dla osób pragnących zmniejszyć ryzyko zdrowotne związane z paleniem. Woreczki nikotynowe BAGZ dostępne w różnych smakach i poziomach nikotyny, pozwalają użytkownikom dostosować swoje doświadczenie palenia, spełniając różnorodne preferencje.
Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną może znajdować się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA- TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

002046
2024-03-12
Nowy produkt