Longfill Dark Line Squeeze - Watermelon 9ML
  • Longfill Dark Line Squeeze - Watermelon 9ML
  • Longfill Dark Line Squeeze - Watermelon 9ML  LONGFILL DARK LINE SQUEEZE O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEGO ARBUZA Z NUTĄ KWASOWOŚCI. LONGFIL

Grafika poglądowa.

Longfill Dark Line Squeeze - Watermelon 9ML

Duża ilość na magazynie.
Cena
39,90 zł
Brutto

LONGFILL DARK LINE SQUEEZE O SMAKU ORZEŹWIAJĄCEGO ARBUZA Z NUTĄ KWASOWOŚCI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 9ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

TAKE A SQUEEZE BREAK!

Ciepłe dni przepełnione słońcem już za rogiem! Z tej właśnie okazji stworzyliśmy zupełnie nową gamę 7 kwaśnych smaków wypełnionych soczystymi owocami, które dodadzą Wam nieco orzeźwienia i tchną w każdy dzień dawkę dodatkowego uśmiechu. Zamknięte w formie wygodnych longfilli z 9 mililitrami niezwykle skoncentrowanego aromatu!

 

Co to jest Longfill Dark Line Squeeze?

Longfill Dark Line Squeeze to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Dark Line Squeeze po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 51ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

000576
2023-06-07
Nowy produkt