• Nowy
Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Arctic Evil 30mg
  • Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Arctic Evil 30mg
  • Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Arctic Evil 30mg

Grafika poglądowa.

Woreczki nikotynowe BAD MOJO- Arctic Evil 30mg

Ostatnie sztuki!
Cena
16,90 zł
Brutto

Woreczki nikotynowe BAD MOJO - Artic Evil to mocne uderzenie mentolu. Połączenie intensywnej mięty z mentolem zawarte w woreczku z ekstraktem nikotyny o mocy 30mg/g. Wkładając woreczek pod górną, zaznasz ogromną dawkę orzeźwiania, dzięki świeżej mięcie.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Woreczki nikotynowe BAD MOJO to innowacyjny sposób dostarczania nikotyny, który zyskał popularność wśród osób poszukujących alternatywy dla tradycyjnych produktów tytoniowych. Woreczki BAD MOJO są małymi, dyskretnymi woreczkami, wykonanymi z miękkiego materiału, które zawierają nikotynę i inne składniki, dostępne w różnych smakach.  Woreczki nikotynowe BAD MOJO są zaprojektowane do umieszczania pod wargą, gdzie nikotyna uwalnia się stopniowo, oferując użytkownikowi subtelne doznania bez konieczności palenia czy żucia tytoniu.

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

001833
2024-01-26
Nowy produkt