• Nowy
Woreczki nikotynowe - BARON Wintergreen 77mg
  • Woreczki nikotynowe - BARON Wintergreen 77mg
  • Woreczki nikotynowe - BARON Wintergreen 77mg

Grafika poglądowa.

Woreczki nikotynowe - BARON Wintergreen 77mg

Ostatnie sztuki!
Cena
19,90 zł
Brutto

Woreczki nikotynowe - BARON Wintergreen to smak zimowej mięty zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 77mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak mroźnej mięty i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Woreczki nikotynowe BARON to inaczej beztytoniowe snusy, zawierające jedynie ekstrakt z nikotyny. Woreczki nikotynowe BARON to idealnie alternatywa dla osób palących papierosy analogowe, by zaspokoić głód nikotynowy oraz uwolnić się od uciążliwych wad tradycyjnych papierosów jak nieprzyjemny zapach. BARON oferuje różnorodne smaki owocowe, miętowe jak i tradycyjnego tytoniu, aby jak najbardziej odwzorowywał uczucie palenia. Sprawdź naszą ofertę woreczków nikotynowych BARON!

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZACHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

001932
2024-03-18
Nowy produkt