• Nowy
Woreczki nikotynowe 77 - Black Currant 20mg
  • Woreczki nikotynowe 77 - Black Currant 20mg
  • Woreczki nikotynowe 77 - Black Currant 20mg

Grafika poglądowa.

Woreczki nikotynowe 77 - Black Currant 20mg

Produkt niedostępny.
Cena
15,90 zł
Brutto

Woreczki nikotynowe 77 - Black Currant to smak czarnej porzeczki zawartej w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 20mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz kwaśno-słodki porzeczkowy smak i zaznasz nikotynowej satysfakcji.


 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Woreczki nikotynowe 77 to inaczej beztytoniowe snusy, zawierające jedynie ekstrakt z nikotyny. Dla osób palących papierosy analogowe, woreczki nikotynowe 77 to idealnie rozwiązanie: zaspokoją głód nikotynowy wraz z uwolnieniem się od uciążliwych wad tradycyjnych papierosów jak nieprzyjemny zapach. Beztytoniowe snusy 77 występują o różnej zawartości nikotyny, aby każdy mógł wybrać moc dostosowaną do oczekiwań i potrzeby. 77 oferuje różnorodne smaki owocowe, miętowe jak i tradycyjnego tytoniu, aby jak najbardziej odwzorowywał uczucie palenia. Sprawdź naszą ofertę woreczków nikotynowych 77!
Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy Ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną znajduje się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA - TO ZACHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

001908
Nowy produkt