• Nowy
Woreczki nikotynowe - CUBA Ninja Ice Cool 30mg
  • Woreczki nikotynowe - CUBA Ninja Ice Cool 30mg
  • Woreczki nikotynowe - CUBA Ninja Ice Cool 30mg

Grafika poglądowa.

Woreczki nikotynowe - CUBA Ninja Ice Cool 30mg

Ostatnie sztuki!
Cena
18,90 zł
Brutto

Woreczki nikotynowe - CUBA Ninja Ice Cool to smak zimnej mięty zawarte w woreczku z ekstraktem z nikotyny o mocy 30mg/g. Wkładając woreczek pod górną wargę, poczujesz smak mroźnej mięty i zaznasz nikotynowej satysfakcji.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Woreczki nikotynowe CUBA to innowacyjne rozwiązanie dla palaczy papierosów analogowych. Woreczki CUBA to beztytoniowe snusy zawierające ekstrakt z nikotyny, aby zaspokoić uciążliwy głód nikotynowy. Jest to idealna opcja jeżeli nie chcecie już więcej użerać się z negatywnymi skutkami palenia zwykłych papierosów, woreczki nikotynowe będą świetną alternatywą. Zaspokoją one głód nikotynowy bez skutków ubocznych, jak śmierdzące ubrania czy nieprzyjemny zapach z ust. Firma CUBA oferuje woreczki o różnych mocach i rozmaitych smakach owocowych, deserowych czy tradycyjnych mentoli, aby każdy odnalazł swój smak. Sprawdź naszą ofertę woreczków nikotynowych CUBA!

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych.

Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną może znajdować się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA- TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

001945
2024-03-26
Nowy produkt