Longfill Aroma King - Kiwi Watermelon 10ML
  • Longfill Aroma King - Kiwi Watermelon 10ML
  • Longfill Aroma King - Kiwi Watermelon 10ML

Grafika poglądowa.

Longfill Aroma King - Kiwi Watermelon 10ML

Produkt niedostępny.
Cena
33,90 zł
Brutto

LONGFILL AROMA KING O SMAKU KWAŚNEGO KIWI I ARBUZA. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 6,79 ZŁ BRUTTO


 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Longfill AROMA KING to seria wyjątkowych kompozycji aromatów, która zapewnia satysfakcjonujące doświadczenie vapingu. Każda buteleczka to gwarancja intensywnego smaku i doskonałej jakości. Longfille Aroma King oferują różnorodne smaki, które mają na celu zaspokoić różne preferencje użytkowników. Wybierz swój ulubiony wariant spośród 28 dostępnych smaków. AROMA KING - dla prawdziwych smakoszy. Smaki bazują na e-papierosach jednorazowych, które oferują wygodne i łatwe w użyciu rozwiązanie dla osób korzystających z elektronicznych papierosów. Oferujemy 10 ml w buteleczce 60 ml. 

Co to jest Longfill Aroma King?

Longfill Aroma King to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Aroma King po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 50ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

001641
Nowy produkt