• Nowy
Longfill Panda Eksperyment Malezja - Jabłko 10ML
  • Longfill Panda Eksperyment Malezja - Jabłko 10ML
  • Longfill Panda Eksperyment Malezja - Jabłko 10ML

Grafika poglądowa.

Longfill Panda Eksperyment Malezja - Jabłko 10ML

Duża ilość na magazynie.
Cena
35,90 zł
Brutto

Longfill Panda Eksperyment Malezja - Jabłko zachwyca świeżością soczystych, dojrzałych owoców. Jego naturalna słodycz i lekka kwaskowatość tworzą harmonijną kompozycję.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Czy jesteście gotowi na smakowy eksperyment? Przedstawiamy wam nową serię longfilli Panda Eksperyment! Przenieście się razem z nami w różne zakątki świata i spróbujcie limitowanych serii longfilli Panda Ekspertyment. Czekają na was niesamowite smaki o ogromnej intensywności koncentratu. Doskonale dobrane smaki w limitowanej ilości. Co miesiąc wypatrujcie nowych smaków i eksperymentujcie z longfillami Panda Eksperyment! Spróbujcie ich wszystkie zanim zapasy się skończą!
Co to jest Longfill Panda Eksperyment?

Longfill Panda Eksperyment to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Panda Eksperyment po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 50ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

005148
2024-06-07
Nowy produkt