• Nowy
Longfill DOUBLE DARK LINE - CACTUS x LEMON 8ML
  • Longfill DOUBLE DARK LINE - CACTUS x LEMON 8ML
  • Longfill DOUBLE DARK LINE - CACTUS x LEMON 8ML

Grafika poglądowa.

Longfill DOUBLE DARK LINE - CACTUS x LEMON 8ML

Duża ilość na magazynie.
Cena
34,90 zł
Brutto

LONGFILL DOUBLE DARK LINE - Kaktus x Cytryna 8ml - to przełamanie słodkości kaktusa, nutą cytryny. Jeżeli preferujesz mniej słodkie płyny, to będzie idealny wybór.

LONGFILL TO KONCENTRAT, KTÓRY CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU. NALEŻY ROZROBIĆ GO Z PŁYNEM BAZOWY I/LUB SHOTEM NIKOTYNOWYM.

LONGFILL PO ROZROBIENIU ZACHOWUJE WSZYSTKIE SWOJE WŁAŚCIWOŚCI, KTÓRE ZNASZ Z PREMIXÓW.

DO BUTELKI NALEŻY DOLAĆ 52ML PŁYNU BAZOWEGO / GLICERYNY I GLIKOLU / SHOTA NIKOTYNOWEGO W ODPOWIEDNICH PROPORCJACH.
PO ROZMIESZANIU, GOTOWY PRODUKT MOŻNA ODSTAWIĆ NA 24H - 48H DLA UZYSKANIA LEPSZYCH WALORÓW SMAKOWYCH. WARTO DODAĆ, ŻE NIE MA ŻADNYCH PRZECIWWSKAZAŃ BY UZUPEŁNIĆ SWOJEGO E-PAPIEROSA OD RAZU PO ROZROBIENIU LONGFILLA - JEDYNIE PRZYPOMINAMY O DOKŁADNYM WSTRZĄŚNIĘCIU PRODUKTU PO DOLANIU BAZY / SHOTÓW NIKOTYNOWYCH BY AROMAT JAK NAJLEPIEJ WYMIESZAŁ SIĘ Z PŁYNEM BAZOWYM.

NIE UŻYWAJ SAMEGO AROMATU/KONCENTRATU BEZ ROZCIEŃCZENIA!

KWOTA PODATKU AKCYZOWEGO : 5,41 ZŁ BRUTTO
Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

To rozszerzenie popularnej serii longfilli Dark Line. Longfill Double Dark Line to połączenie dwóch wyśmienitych smaków! Daj porwać się niesamowitym doznaniom z vapowania aromatów, które dobrze znasz, lecz teraz z podwójną przyjemnością! W naszej ofercie znajdziesz 8ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill Double Dark Line?

Longfill Double Dark Line to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Double Dark Line po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 52ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.

005040
2024-05-21
Nowy produkt