Longfill Doctor Vape - Black Currant 6ML
  • Longfill Doctor Vape - Black Currant 6ML
  • Longfill Doctor Vape - Black Currant 6ML

Grafika poglądowa.

Longfill Doctor Vape - Black Currant 6ML

Produkt niedostępny.
Cena
28,90 zł
Brutto

LONGFILL DOCTOR VAPE O SMAKU WYŚMIENITEJ CZARNEJ PORZECZKI. LONGFILL CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU, KTÓRY NALEŻY ROZROBIĆ Z PŁYNEM BAZOWYM. PRODUKT ZAWIERA 6 ML SKONCENTROWANEGO AROMATU W BUTELCE 60ML.


 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

 

Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

Longfill Doctor Vape to wyśmienita nowość w naszym sklepie internetowym! Seria od Doctor Vape jest oparta na bardzo intensywnych malezyjskich aromatach. Owocowa słodycz połączona z cytrusami, chłodzikiem lub po prostu intensywny menthol. Spróbuj i przekonaj się jakie są dobre! Oferujemy 6ml koncentratu w butelce o pojemności 60ml.

Co to jest Longfill Doktor Vape?

Longfill Doktor Vape to koncentrat o dużej intensywności smaku. Przed użyciem należy rozrobić go z płynem bazowym i/lub shotem nikotynowym. Longfill Doktor Vape po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów. Do butelki należy dolać 54ml płynu bazowego / gliceryny i glikolu w odpowiednich proporcjach i/lub shota nikotynowego.


Po rozmieszaniu, gotowy produkt można odstawić na 24h dla uzyskania lepszych walorów smakowych. Warto dodać, że nie ma żadnych przeciwskazań by uzupełnić swojego e-papierosa od razu po rozrobieniu Longfilla - jedynie przypominamy o dokładnym wstrząśnięciu produktu po dolaniu bazy/shotów nikotynowych by aromat jak najlepiej wymieszał się z płynem bazowym.

Nie używaj samego aromatu/koncentratu bez rozcieńczenia!

Kwota podatku akcyzowego: 4,05 zł brutto.

00295
Nowy produkt