• Obniżka
Longfill DARK LINE - ICE CANDY 6ml  ICE CANDY - SŁODZIUTKI I ORZEŹWIAJĄCY SMAK CUKIERKÓW LODOWYCH.IDEALNY NA SŁONECZNE DNI!

LON
  • Longfill DARK LINE - ICE CANDY 6ml  ICE CANDY - SŁODZIUTKI I ORZEŹWIAJĄCY SMAK CUKIERKÓW LODOWYCH.IDEALNY NA SŁONECZNE DNI!

LON
  • Longfill DARK LINE - ICE CANDY 6ml  ICE CANDY - SŁODZIUTKI I ORZEŹWIAJĄCY SMAK CUKIERKÓW LODOWYCH.IDEALNY NA SŁONECZNE DNI!

LON

Grafika poglądowa.

Longfill DARK LINE - ICE CANDY 6ml

Duża ilość na magazynie.
Cena
28,90 zł
23,12 zł Zniżka 20%
Brutto

Najniższa cena produktu 23,12 zł z dnia 18.05.2024

Poprzednia najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,12 zł

ICE CANDY - SŁODZIUTKI I ORZEŹWIAJĄCY SMAK CUKIERKÓW LODOWYCH.IDEALNY NA SŁONECZNE DNI!

LONGFILL TO KONCENTRAT, KTÓRY CHARAKTERYZUJE SIĘ MAŁĄ ZAWARTOŚCIĄ PŁYNU W ŚRODKU. NALEŻY ROZROBIĆ GO Z PŁYNEM BAZOWY I/LUB SHOTEM NIKOTYNOWYM..

Longfill po rozrobieniu zachowuje wszystkie swoje właściwości, które znasz z premixów.

Nie używaj samego aromatu/koncentratu bez rozcieńczenia!

NIE ZALECA SIĘ KORZYSTANIA Z PŁYNU DARK LINE ICE CANDY DO KARTRIDŻY/ PODÓW.

W SKŁADZIE LONGFILLA  DARK LINE ICE CANDY WCHODZI SUBSTANCJA ORGANICZNA - LIMONEN, KTÓRA POWSZECHNIE WYKORZYSTYWANA JEST W TEGO TYPU SMAKACH. LIMONEN JEST SUBSTANCJA POCHODZENIA NATURALNEGO, WYSTĘPUJĄCĄ GŁÓWNIE W CYTRUSACH, ALE RÓWNIEŻ W MIECIĘ CZY OREGANO. LIMONEN JEST POWSZECHNIE STOSOWANY JAKO ŚRODEK SMAKOWY I AROMATYCZNY W TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI. NIESTETY MOŻE SIĘ ON PRZYCZYNIAĆ DO PROBLEMÓW PĘKAJĄCYCH KARTRIDŻY LUB PUCHNACYCH USZCZELEK.

CHCEMY ZAZNACZYĆ,ŻE PROBLEM TEN POJAWIA SIĘ GŁÓWNIE W TANICH URZĄDZENIACH TYPU POD, GDZIE KARTRIDŻ JEST NA TYLE CIENKI,ŻE SZYBKO DOCHODZI DO JEGO ZNISZCZENIA. Z USZCZELKAMI NIE MA REGUŁY JEDNAK PUCHNIĘCIE ICH NIE JEST CZĘSTE I RÓWNIEŻ W DUŻEJ MIERZE ZALEŻY OD MATERIAŁÓW, KTÓRYCH PRODUCENT UŻYŁ DO PRODUKCJI URZADZENIA.

Wartość podatku akcyzowego: 4,06 PLN brutto.

Ilość
szt

 

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny.

 

Darmowa dostawa od 160 PLN.

  Zamów do 13:00. Wysyłka tego samego dnia!

( Dotyczy dni roboczych )

Rated 3.67 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Klient nie podał żadnych szczegółów.

Ice Candy

Smaczek super, niestety zniszczyło mi ustnik i uszczelkę.

Dobry smak lecz nie polecam do podów i epapierosów z plastikowymi tankami

Dopiero po dwóch buteleczkach tego liquidy zauważyłem dopisek z puchnącymi cartrigami i uszczelkami, co jestem w stanie potwiwerdzić bo przy pierwszej buteleczce ustnik od vapepena się pokruszył a po drugiej pękł na pół cardrige od norda 4 (zdjęcie poniżej) lecz jako że to moje niedopatrzenie iż nie doczytałem tej informacji to nie zwracam na to uwagi przy ocenie lecz ostrzegam że dzieją się takie rzeczy. Zauważyłem również że namacnia się to wraz z ubywaniem liquidu w butelce jakby rozwarstwiał się i pod koniec buteleczki zostaję strasznie rzadki płyn który strasznie źle działa na plastiki uszczelki jak i również podrażnia skórę. Bądź co bądź smak jest jak najbardziej na plus