LEMON DEMON – WATERMELON 40 ML

ProducentGoBears
Seria: LEMON DEMON
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak:  mix cytryny i arbuza
Przybliżona wartość rynkowa: – 32 zł

Seria Lemon Demon składa się z 5 mieszanek smakowych, gdzie motywem przewodnim ma być cytryna wzbogacona o inne owoce. Butelki posiadają fajny żółty motyw z prostymi etykietami. Ich pojemność to 60 ml z czego 40 ml to koncentrat zatem przy 2 szotach 18 mg/ml moc maksymalna premixu to 6 mg/ml. Na pierwszy rzut mieszanka cytryny i arbuza ????

Przy wdechu nie wyczuwam niczego szczególnego oprócz delikatnie drapiącej w gardło cytryny. Na wydechu gdzieś w tle da się wyczuć akcenty arbuza, jednakże nie są one mocno nasycone. Po wydechu na kubkach smakowych osiada subtelna, lekko słodka cytryna z mieszającym się ponownie niezbyt intensywnym arbuzem. Szczerze muszę przyznać że generalnie testuję ten premix cały dzień w poszukiwaniu tego czegoś, czegoś co mogłoby mnie totalnie zaskoczyć. Niestety całość nie jest zbyt mocno nasycona i premix wydaje mi się  wypośrodkowany jeżeli chodzi o same proporcje jak i stężenie aromatów. Brakuje mi elementu układanki który porwałby mnie i zostawił przy tym premixie na dłużej. Przy wdechu i wydechu nic nadzwyczajnego się nie dzieje. Dopiero na podniebieniu nieprzesłodzona cytryna w połączeniu z arbuzem w tle daje skosztować czegoś lepszego. Jak na dwu owocowy premix spodziewałem się czegoś odrobinę lepszego, chociaż zaznaczam że całokształt jest dosyć smaczny, lecz bez efektu “wow”. Mamy tu do czynienia z taką mieszanką której brakuje przysłowiowej kropki nad “i”. Oczywiście nie doświadczymy tu żadnych akcentów chemicznych. Nie pozostaje mi nic innego jak mieć nadzieję iż kolejne cytrynowe doznania będą zdecydowanie lepsze. 

MOJA OCENA PREMIXU:

LEMON DEMON – BLUEBERRY 40 ML

ProducentGoBears
Seria: LEMON DEMON
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak:  mix cytryny, jagody, jeżyny 
Przybliżona wartość rynkowa: – 32 zł

Czas na kolejny, drugi już smak a będzie nim mieszanka cytryny, jagód i jeżyn. Wyczuwam że będzie to coś dla fanów leśnych klimatów.

Przy pierwszych zaciągnięciach na wdechu wyczuwam lekko cierpką chmurkę którą zapewne dostarcza jeżyna. Podczas wydechu na górnej części podniebienia pojawia się ponownie cierpka jeżyna. Na podniebienie osiada lekko słodki posmak jagody z cytryną która w tym premixie schodzi trochę na dalsze tło i przyjmuje ponownie lekko słodkawy charakter. Generalnie muszę przyznać, iż całość dość fajnie się komponuje i dobrze smakuje. Według mnie aromaty są smaczne i na odpowiednim poziomie jeżeli chodzi o ich stężenia. Mamy tutaj fajną grę smaków czyli każdy aromat działa na kubki smakowe w innych etapach e-palenia. Na wdechu i wydechu króluje cierpka jeżyna a na podniebieniu subtelnie słodka mieszanka jagody z wieńczącymi akcentami cytryny. Myślę że fajni owoców leśnych powinni go spróbować i dodać do swojej kolekcji – cena  jak najbardziej adekwatna do jakości produktu. To propozycja nie dla każdego – bardziej kierowałbym ją do miłośników cierpko-słodkich klimatów.

MOJA OCENA PREMIXU:

LEMON DEMON – JACKFRUIT&CACTUS 40 ML

ProducentGoBears
Seria: LEMON DEMON
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak:  cytryna/jackfruit/kaktus
Przybliżona wartość rynkowa: – 32 zł

Kontynuujemy serię Lemon Demon od GoBears. Tym razem będziemy mieli do czynienia z cytryną, kaktusem i owocem o nazwie jackfruit. Zapraszam was do lektury.

Jeżeli chodzi o smak przy samym wdechu nie są zbytnio wyczuwalne jakiekolwiek smakowe akcenty. Chmura na wydechu zaczyna nabierać delikatnie słodkości za sprawą jackfruit’a, a dolna część podniebienia zbiera niezbyt intensywnego ale smacznego kaktusa. Na podniebieniu zaś tworzy się prawdziwy subtelny mix. Ponownie na czoło wychodzi słodki jackfruit przypominający trochę smakiem banana. Zaraz za nim gdzieś w tle próbuje się przebić cytryna z kaktusem, a sama cytryna powtórnie przyjmuje słodką postać i mam wrażenie że jest najmniej wyczuwalna względem opisywanych poprzedników. Podsumowując jest to dość smaczny słodkawy premix gdzie motywem przewodnim bez wątpienia jest smaczny jackfruit z delikatnie łamiącym kaktusem na wydechu, a całość wieńczy minimalna ilość kaktusa z cytryną. Aromaty fajnie dobrane i wyważone, ale nie obraziłbym się gdyby były jeszcze odrobinę intensywniejsze. Mam wrażenie że jak na razie sama cytryna we wszystkich mieszankach schodzi troszkę na bok a motyw przewodni przypada innym owocom. Tak czy tak myślę że jest to dość ciekawa i dobra propozycja ????

MOJA OCENA PREMIXU:

LEMON DEMON – STRAWBERRY 40 ML

ProducentGoBears
Seria: LEMON DEMON
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak:  cytryna/truskawka
Przybliżona wartość rynkowa: – 32 zł

Powoli zbliżamy się do końca cytrynowych demonów od firmy GoBears. Dzisiaj opiszę dla was mix cytryny i truskawki czyli przedostatni premix z całej serii.

Pierwsze buszki a szczególnie pierwsze wdechy przynoszą odrobinę słodkiego akcentu. Wydychając chmurę wyczuwalne są minimalne nuty cytryny. Na podniebienie osiada spora dawka słodyczy z przebijającą się cytryną. No dobrze – gdzie zatem podziała się truskawka? Czasami uda mi się ją wyczuć ale fala słodkości szybko ją tłumi i w jamie ustnej dominuje sama słodycz z mieszającą się delikatnie cytryną. Podsumowując spodziewałem się zdecydowanie lepszej wyrazistej truskawki. Jej naturalność pozostawia trochę do życzenia i oprócz dużej dawki słodzika zanika gdzieś również na tle cytryny. Tak naprawdę jestem trochę rozczarowany, ponieważ nie mogę nacieszyć się dobrym smakiem. Premix według mnie jest przesłodzony a aromaty nie zostały wyważone zbyt dobrze. Niby wszystkie składniki są po trochu wyczuwalne ale nie tworzy to jakoś oszałamiającej całości. Generalnie premix okazał się troszkę mdlący i pali mi się go najciężej w porównaniu do pozostałych a więc nie mogę dać mu zbyt wysokiej oceny. Co do cytryny jest dobrze wyczuwalna i w sumie ona zasługuje w tym premixie na jakikolwiek większy plusik.

MOJA OCENA PREMIXU:

LEMON DEMON – MELON&KIWI 40 ML

ProducentGoBears
Seria: LEMON DEMON
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak:  cytryna/melon/kiwi
Przybliżona wartość rynkowa: – 32 zł

Mieszanka cytryny, melona i kiwi będzie ostatnią z nowej serii Lemon Demon, którą dla was opiszę. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić was do prezentacji i opisu tego właśnie premixu.

Podczas wdechu nie przebija się żaden składnik przewodni – mamy do czynienia z ciepłą lekką słodką chmurą. Wydychając zgromadzoną chmurkę czuć skromne połączenie cytryny i kiwi co daje najbardziej zbliżony posmak czarnej cytrynowej herbaty. Zaraz za tym posmakiem na dolną część podniebienia wędruje pokaźna dawka słodyczy. Właśnie ta słodycz dominuje na podniebieniu w połączeniu z przebijającą się niewielką porcją cytryny z równie delikatnym gorzkawym posmakiem (zapewne efekt ten zapewnia nam aromat kiwi w połączeniu z cytryną). Smak melona to wielka zagadka w tym premixie – czy odpowiada on za słodzik? – wątpię. Ciężko mi go gdziekolwiek wychwycić co uważam za duży minus. Podsumowując mamy tu do czynienia z premixem przypominającym czarną cytrynową herbatę z dużą dawką słodzika na podniebieniu. Być może jego ilość tłumi pozostałe aromaty. Czasami również na podniebieniu da się wyczuć troszkę intensywniejsze kiwi ale podkreślam – zbyt rzadko.  O ile kiwi czasem się przebije to smak melona kojarzy mi się całkowicie inaczej i po prostu go nie wyczuwam. Słodko, słodko, lekko cytrynowo i lekko herbaciano. Spodziewałem się trochę innego rozłożenia aromatów a szczególnie ich wyrazistości i naturalności. 

MOJA OCENA PREMIXU: