VINTAGE – CACTUS / GRAPE / STRAWBERRY / RASPBERRY  50 ML

Producent: DOT VAPE
Seria: VINTAGE
Koncentrat: 50 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak: połączenie kaktusa, winogrona, truskawki i maliny
Przybliżona wartość rynkowa: – 21 – 26 zł

Ciężko wywnioskować przewodni zapach .. jak na mój nos winogrono wychodzi tu na pierwszy plan. Reszta jest słabo wyczuwalna.

Wdychając chmurę nie wyczuwam kompletnie nic charakterystycznego (jest to jedynie ciepły dym). Wydech przejawia się w postaci lekko słodkiego kaktusa. Po wydmuchaniu chmury zgromadzonej w jamie ustnej pozostaje na chwilkę posmak wcześniej wspomnianego kaktusa lecz szybko zanika.Nie będę się rozpisywał bo nie ma nad czym.Naprawdę nie wiem co producent chciał nam przedstawić tą mieszanką smakową, ale jak dla mnie jest to totalny niewypał. Na siłę chciałem rozbić ten premix na czynniki pierwsze jednak naprawde sie nie da. Zawarte w nim aromaty są „zbyt lekkie”. Jedynym plusem okazał się być kaktus, reszta aromatów jest kompletnie niewyraźna. Dodam tu że nawet zrobiłem sobie „detox” w postaci wapowania miętowego premixu żeby zresetować swoje kubki smakowe lecz to też nie pomogło. Premix do zdecydowanej poprawy.

MOJA OCENA PREMIXU:

VINTAGE – BLACK CURRANT/LICORICE/ANISE 50 ML

ProducentDOT VAPE
Seria: VINTAGE
Koncentrat: 50 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak: mix anyżu, lukrecji i czarnej porzeczki
Przybliżona wartość rynkowa: – 21 – 26 zł

Premixy VINTAGE to zróżnicowana seria składająca się z 5 mieszanek smakowych. Etykiety odzwierciedlają historyczne postacie, które w jakiś sposób zapisały się swoimi czynami na kartach historii.???? Mamy tu miejsce na 1 shota z nikotyną lub bez. „APOLLO 11” której głównym celem było pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. Zobaczymy jak smakuje przy starcie i jak po wylądowaniu na grzałkach!

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że anyż i lukrecja smakują prawie tak samo. Żeby rozbić ten premix na czynniki pierwsze musiałem go trochę wypalić. Wdychając chmurę wyczuwam lekki chłód al’a anyżowo – lukrecjowy. Wydychana chmurka to nic innego jak słodko-ziołowy smak. Na końcu wydechu można tu się doszukać smaku czarnej porzeczki lecz jest to sporadyczne odczucie. Po wydechu w jamie ustnej wyczuwalne jest połączenie słodkiego anyżu z lekko kwaśną czarną porzeczką. No i to by było na tyle.. Według mnie szkoda że aromaty są zbyt mało intensywne (zwłaszcza czarna porzeczka). Co prawda ciężko połączyć smak ziołowy z owocowym ale oczekiwałem czegoś więcej. Premix oczywiście nie jest przesłodzony i pozbawiony niepożądanych akcentów. Jeżeli lubicie słodkie a zarazem ziołowo-korzenne smaki to powinniście go spróbować. Nie nastawiajcie się jednak że powali was na łopatki.  Chmurka z wami ! 

MOJA OCENA PREMIXU:

VINTAGE – ROSE/LEMONADE/STRAWBERRY 50 ML

ProducentDOT VAPE
Seria: VINTAGE
Koncentrat: 50 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smak: połączenie dzikiej róży, lemoniady i truskawki
Przybliżona wartość rynkowa: – 21 – 26 zł

Dzisiaj mamy do czynienia z premix’em firmy Dot Vape – Marilyn Monroe – czyli kolejną sławną osobą która zostawiła po sobie ślad w naszej historii człowieczeństwa. Czy znana na cały świat gwiazda popkultury i aktorek uwiedzie nas swoim wdziękiem i urodą? Czy to będzie też przelotny romans? Dowiecie się jak zawsze czytając moją subiektywna recenzje. 

Wdech przynosi lekkie orzeźwienie co daje znak że mamy do czynienia z dodatkiem ukrytej koolady. Przy wydechu wyczuwalna jest nieprzesłodzona dzika róża wraz ze słodkim akcentem truskawki. Wszystkiemu towarzyszy ponownie delikatny chłód. Szkoda że truskawka nie jest bardziej „widoczna” ale i tak jest w sumie całkiem w porządku. Zaraz po wydechu na podniebieniu ujawnia się kolejny składnik jakim jest chłodna lemoniada. Efekt orzeźwienia jest tutaj mocniejszy – utrzymuje się dłużej w postaci lemoniady z drobną nutką dzikiej róży. W końcu mogę przyznać iż sugerowany smak został odwzorowany a każdy składnik jest na swoim miejscu. Aromaty są dość dobrze wyczuwalne, nie ma żadnych nie pożądanych posmaków. Dodatkowo dochodzi tu akcent chłodzący co na upalne dni jest atutem. Gdyby jednak ta truskawka była bardziej wyraźna to premix byłby SZTOS! Chmurka z wami !