PREMIXY THE MASK 40ML

Seria “THE MASK” to seria premixów o 9 smakach - każdy premix z serii oparty jest na postaciach z serialu "Dom z Papieru"  Dla nas oczywiście najważniejsze jest to co znajdziemy w środku!Premixy zostały umieszczone w 60 ml buteleczkach z czego 40 ml to koncentrat, zatem przy dwóch szotach nikotynowych 18 mg/ml moc maksymalna to 6 mg/ml – producent dał więcej możliwości jeżeli chodzi o moc  Oczywiście premixy możemy pozostawić bez rozcieńczania z bazą czy szotami nikotynowymi co zdecydowanie wpłynie na smak. Premixy THE MASK dostępne są w naszym sklepie internetowym pod tym adresem - https://vapetechpoland.pl/208-the-mask .

THE MASK – OSLO 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakpołączenia jabłka, melona i mroźnego Heisenberga
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

W zapachu osobiście odczuwam niestety coś w stylu zmywacza do paznokci...Po głębszych zaciągnięciach czuję jakieś przebijające się jabłko. Dobra – nie to jest najważniejsze. Sprawdźmy jak smakuje 

Wdech przynosi potężną petardę chłodu na gardło! Wydychając chmurę efekt chłodu jeszcze bardziej nasila się na gardle, dochodzi mentolowy efekt,a gdzieś w tym wszystkim ukazuję się delikatny posmak zielonego delikatnie kwaśnego jabłka. Po wydechu całe podniebienie osadzone jest w anyżowych, chłodnych “heisenbergowych” klimatach. Oprócz tego osiada spora dawka słodzika ale czy to z melona czy z jabłka?Ciężko stwierdzić.Podsumowując jest to bez wątpienia mieszanka dla osób lubiących mocne kopnięcie chłodu czy też aromatów "heisenbergowych". Na wdechu, wydechu czy na podniebieniu jest to bez wątpienia motyw przewodni tego premixu. O ile na wydechu da się czasem poczuć delikatne jabłuszko to melon jest mi tutaj nieznany i nierozpoznawalny. Po wypuszczeniu chmury na podniebieniu ponownie króluje heisenberg z dodatkiem sporej ilości słodzika i czasami przebijającym się jabłkiem – melon ponownie nie jest wyczuwalny. Wychodzi więc na to iż jest to zdecydowanie mieszanka w której owoce są mocno przytłumione przez aromat heisenberga. Jeżeli nie jesteś fanem mroźnych klimatów to podchodzisz do tego premixu na własną odpowiedzialność. Jabłko i melon mogły być lepiej wyeksponowane.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – MOSCOW 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakklasyczne chłodne owoce leśne
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

W zapachu uderza dość intensywna klasyczna woń owoców leśnych z przewagą malin i czarnej porzeczki - pachnie naprawdę świetnie!

Na początku przy zaciąganiu mamy do czynienia z potężnym uderzeniem chłodu na gardło przy czym dolna część podniebienia drażniona jest czymś lekko cierpkim i nie za słodkim – stawiam tu na czarną porzeczkę. Wydychając chmurę ponownie jama ustna jest zmrożona (zapewnia to sporaaa dawka koolady). Oprócz tego da się wyczuć dość wyraźny i intensywny “leśny mix” przy czym ewidentnie na czoło wychodzi słodka malina w połączaniu z czarną porzeczką. Na podniebieniu osiada naprawdę smaczny mroźny posmak owoców leśnych. Oprócz słodkiego akcentu malin dochodzi delikatny posmak jagody. Generalnie to kolejna odsłona bardzo chłodnej maski, z tą różnicą iż pozostałe owoce są intensywniejsze, bardziej wyczuwalne i mega smacze. W tej cenie uważam że jest to naprawdę smaczna propozycja dla fanów owoców leśnych z dość sporą dawką chłodzika. U mnie butelka prawie pusta,a zdarza się to rzadko.Całokształt chłodny, nieprzesłodzony z intensywnymi owocami leśnymi. Podczas testów nie wyczułem żadnych niepożądanych posmaków.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – TOKIO 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakchłodny owoc granatu 
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

W zapachu przypomina mi trochę gumę balonową ale z....agrestem?Ciekawe...

Wdech to ponownie potężne uderzenie chłodu – trzeba przyznać że w tej kategorii to dawno nie wapowałem nic chłodniejszego  Wydech przynosi lekko chłodną chmurę z dodatkiem dość wyraźnego, smacznego i nieprzesłodzonego granatu. Niestety na podniebieniu oprócz wyraźnego schłodzenia nie wyczuwam żadnego posmaku owocu! To jest naprawdę duży minus w tej produkcji. Podsumowując mamy do czynienia z chłodnym premixem na wdechu, wydechu i na podniebieniu przy czym niezbyt trwałe akcenty smacznego owocu granatu wyczuwalne są tylko przy wydechu. Wielka szkoda,że aromat granatu nie jest jeszcze bardziej wyrazisty.Brakuje go na podniebieniu. Premix z totalnie niewykorzystanym potencjałem szczególnie w końcowej fazie,gdzie owoc powinien być jeszcze bardziej uwydatniony i powinien zachęcać swoim smacznym nasyceniem. Jestem bardzo rozczarowany tą produkcją, ponieważ do wydechu chmury szło całkiem przyzwoicie. Szkoda że na podniebieniu nic ciekawego się nie dzieje i smak granatu ucieka w siną dal.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – RIO 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakcola z kwaśną limonką
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

Obleciałem wszystkich domowników by mi pomogli z rozpoznaniem smaków bo ja wciąż wyczuwam.. płyn na odstraszanie komarów! Może w sumie to i dobrze bo zaczynają powoli atakować  Zapach z sugerowanym smakiem nie ma zbytnio nic wspólnego. Trochę się boję ale niech będzie – zalewamy i sprawdzamy jak smakuje!

Uff !! Nie wyczuwam już płynu na komary ! Także coś z tego będzie. Wdech to ciepła lekko słodka chmura – pierwszy opisywany premix który nie mrozi podniebienia.Przy wydechu czuć lekki chłodzący akcent z dość przyjemną, delikatnie słodką limonką – nie jest ona cierpka. Na podniebieniu dominuje posmak słodkiego lizaka o smaku coli połączonego ze stonowaną,chłodną i tym razem nieznacznie cierpką limonką. Pomimo tego,że na początku trochę się wystraszyłem to muszę przyznać,że całokształt wypada naprawdę ok. Cola przyjmuje słodką wersję przypominającą mi trochę słodkiego lizaka, a limonka dopełnia mieszankę chłodząc podniebienie – zastosowane elementy chłodzące nie są w tym przypadku przesadzone i dodano ich według mnie w sam raz. Przyczepię się do limonki – mogłaby być jeszcze bardziej wyraźniejsza.No i ten zapach z butelki.. Może zaskoczyć! – mnie osobiście trochę przeraził ???? Uważam ,że cena adekwatna do jakości. Jest to bez wątpienia ciekawa budżetowa propozycja.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – DENVER 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smaksorbet o smaku słodkich malin, melona i cierpkich jeżyn
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

Niestety z butelki wydobywa się coś przypominającego mi zapach zmywacza do paznokci – jest trochę mniej intensywny. Gdzieś w tym wszystkim może przebija się woń maliny. Generalnie nie zachęca do zalania na grzałkę.

Jeżeli chodzi o melona, jeżyny czy melona nikt mnie zbytnio nie oszuka bo ostatnio przerabiam tych smaków dość sporo. Przy wdechu nie dzieje się nic ciekawego co mogłoby zwrócić moją uwagę. Wydech to niestety chmura o smaku dość dziwnym i związanym z nieprzyjemnym zapachem. Nie podciągnę tego pod żaden owoc bo mija się to z celem recenzji. Na podniebieniu osiada lekka słodycz z połączeniem właśnie tego dziwnego wspomnianego aromatu (czy to są jeżyny?? – wątpię). W tle gdzieś próbuje się przebić delikatny posmak słodkiej maliny. O melonie nie mam co napisać – bo go po prostu ponownie nie wyczuwam – to już drugi przypadek w serii THE MASK. W sumie to by było na tyle bo nie ma co więcej opisywać. Dominuje jakiś dziwny niezbyt smaczny aromat na wydechu, osiada również na podniebieniu,gdzie próbuje ratować coś słodzik z maliną.Jednak to nie wystarczy aby obronić całokształt produkcji. Melona nie czuć tutaj kompetnie. Jeżynowe posmaki – również niewypał. Śmiem twierdzić że obok TOKIO to jak na razie najgorszy premix z serii. Oprócz przeciętnej maliny pozostałe użyte aromaty to niewypał. Zakupicie go na swoją odpowiedzialność. W tej cenie jest wiele lepszych mieszanek o podobnym sugerowanym smaku.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – HELSINKI 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakchłodne jeżyny połączone z Heisenbergiem
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

W zapachu przypomina legendarne fioletowe gumy do żucia. Bardzo lubię tą woń więc póki co jesteśmy na dobrej drodze do sukcesu.

Mamy to! Nie spodziewałem się po tym premixie zbyt wiele z racji dosyć niskiej sugerowanej ceny. To był wielki błąd. Mamy tu bowiem do czynienia z naprawdę dobrą kopią Heisenberga,w której proporcje chłodu do anyżu są zachowanie idealnie,a to rzadkość! Mieszanka może nie jest tak intensywna jak w oryginale ale zdecydowanie pomaga jej dodatek jeżyn,który urozmaica całą miksturę. Jest minimalnie chłodno, jest słodko i nostalgicznie,gdyż zapach ten zna chyba każdy vaper. Jednak jeśli nie próbowałeś/aś nigdy heisenberga to po prostu są to fioletowe airwaves z dodatkiem jeżyn.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – BERLIN 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakmentol, anyż, lukrecja
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

Zapach zdecydowanie jest niecodzienny. Przywodzi na myśl szpital lub gabinet dentystyczny… 

Jest całkiem interesująco. Już od początku atakuje nas delikatny i przyjemny powiew mroźnego mentolu. Dawka świeżości została dobrana wprost idealnie, myślę że zadowoli amatorów koolady i starych miętowych wyjadaczy. Zaraz po tym dociera do nas lukrecja. Ta jest słodka i naturalna. Szczęśliwie nie ma tu mowy o plastikowym, sztucznym posmaku. Anyż (nie)szczęśliwie jest najmniej wyczuwalnym składnikiem. Wprost znika pod naporem charakterystycznego smaku świątecznych łakoci. Całość pali się naprawdę przyjemnie i nie powiewa nudą. 60 ml butelka rozpłynie się w mgnieniu oka… o ile akurat jesteś fanem/fanką mroźno-słodkich mieszanek. Jedyną zauważalną wadą,o której warto wspomnieć jest zapach, który nierzadko jest odpychający dla osób postronnych. Jeśli jednak cenisz sobie niecodzienne premixy bardziej niż nozdrza swoich domowników Berlin będzie genialnym wyborem!

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – NAIROBI 40 ML

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smaksorbet cytrynowy
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

W zapachu cytryny na pewno nie przypomina. Prawde mówiąc  nie ma niczego charakterystycznego co mogłoby przykuć uwagę mojego nosa.

O ile zapach nie powalił mnie na łopatki to smak jest już zdecydowanie lepszy. Przy wdechu podniebienie atakowane jest sporą lecz nieprzesadzoną dawką mentolu przez co da się poczuć przyjemne orzeźwienie. Wydychając chmurę ponownie uderza element chłodzący z delikatnie przebijającą się słodką cytryną. Na podniebienie osiada bardzooo duża ilość słodzika, a przez niego próbuje przebić się subtelna cytryna. Szkoda, że tego słodzika jest tak wiele bo wyczuwam w tej cytrynie niezły potencjał. Generalnie muszę przyznać,że całokształt jest całkiem w porządku. Na wdechu raczy chłodem, przy wydechu do powiewu chłodu powoli dołącza słodkawy posmak cytryny,a na samym podniebieniu chłód systematycznie zanika i pojawia się cytryna zatopiona w słodziku. Według mnie słodzika dodano zdecydowanie za dużo,a cytryny za mało – zmieniając trochę te proporcję mogłoby być jeszcze lepiej. Nairobi to taka wizja chłodnej mieszanki,którą wieńczy bardzo słodki posmak z akcentami cytryny. Tak czy siak w tej cenie jest to dobry premix.Podczas testów nie wyczułem żadnych niepożądanych posmaków.

MOJA OCENA PREMIXU:

THE MASK – PROFESSOR 40 ML

Długa i kręta to była droga, pełna smakowym wzlotów i upadków lecz kiedyś to co się rozpoczęło trzeba również zakończyć. Tym samym przedstawię wam ostatnią – dziewiątą maskę z serii THE MASK. Na koniec Professor czyli orzeźwiająca pomarańcza z ananasem. Czy godnie zakończy naszą przygodę?

Producent: KEKOS S.C. Los Aromatos
Seria: THE MASK
Koncentrat: 40 ml
Pojemność: 60 ml
Stężenie: 70 VG / 30 PG
Sugerowany smakorzeźwiająca pomarańcza z ananasem
Przybliżona wartość rynkowa: – 24,90 zł

W zapachu bez wątpienia intensywna woń aromatu pomarańczy. Pachnie fajnie! Oby w smaku było podobnie.

Podchodząc do tego premixu bałem się tego,że ananas może doprowadzić mnie do wymiotów – na szczęście tutaj jest inaczej!???? Przyznam szczerze,że Professor sprostał wyzwaniu i godnie kończy “maskową” serię. Wdech to jak już przystało do tej serii przynosi dobrą dawkę orzeźwienia. Przy wydychaniu chmury chłód delikatnie zanika i na czoło wychodzi smaczny aromat pomarańczy. W tym samym czasie na dolnej części podniebienia osiada trochę słodkiego ananasa – dość przyjemny efekt na wydechu. Podniebienie to już szczątkowe ilości chłodzika, a motyw przewodni to pomarańcza połączona z lekko przebijającym się mało słodkim ananasem. Całość wapuje się całkiem przyjemnie,a dwa ryzykowne aromaty jakimi są pomarańcza i ananas zagrały ze sobą naprawdę fajnie.Nie wyczułem tutaj żadnych “mydlanych posmaków”. Na plus również to,że żaden z nich nie przyprawił mnie o mdłości. Śmiem twierdzić że to jedna z najlepszych produkcji z serii “THE MASK”. 

PODSUMOWANIE:

Linia premixów THE MASK,która liczy aż 9 smaków w serii wypadła naprawdę bardzo dobrze.Zaczynając od butelek, które jakościowo są świetne i nie ciekną,kończąc na samej zawartości, która naprawdę smakuje! W tym wszystkim trzeba pamiętać o cenie.To premixy ze średniej półki, które na pewno nie powalą nas tak jak te prosto z Malezji! Pamiętajcie jednak, że to tylko subiektywna opinia. Są gusta,o których nie powinno się dyskutować.Premixy THE MASK dostępne są w naszym sklepie internetowym,a dokładnie tutaj - https://vapetechpoland.pl/208-the-mask .