DARK LINE PUNCH

Poznajcie woreczki nikotynowe Dark Line Punch – innowacyjne rozwiązanie dla zwolenników bezdymnego dostarczania nikotyny oraz idealna alternatywa dla palaczy papierosów analogowych. Inaczej nazywane snusami, Dark Line Punch to woreczki wypełnione pysznym aromatem oraz ekstraktem z nikotyny. Bez nieprzyjemnego zapachu, bez dymu, pełne mocy.  Dark Line Punch dostępne są w aż 14 niesamowitych smakach od owocowych po miętowe, aby wasze wrażenia były dokładnie takie jakie oczekujecie. Pragniecie czuć mocniej? To idealne miejsce dla was – woreczki nikotynowe Dark Line Punch występują w 3 mocach 16, 32 oraz 50mg, aby każdy mógł wybrać jakiego nikotynowego uderzenia potrzebuje. Sprawdźcie wszystkie wariacje Dark Line Punch i wybierzcie swojego faworyta.

Jak używać woreczków nikotynowych?

Stosowanie woreczków nikotynowych jest banalnie proste. Po wyjęciu pojedynczej saszetki z opakowania zbiorczego, umieszcza się ją między dziąsłem, a górną wargą upewniając się, że dobrze przylega do błon śluzowych. Zaczniesz odczuwać mrowienie lub pieczenie, które może potrwać chwilę – wpłynie na to siła nikotyny saszetki. Oparzenie może być dość silne i stanowić szok dla początkujących użytkowników, ale często ustępuje po 15 minutach. Trzymanie woreczka w ustach zapewni stały dopływ nikotyny nawet przez godzinę, ale możesz przestać używać woreczka, kiedy ci to odpowiada.

Kiedy będziesz miał już dość, po prostu pamiętaj o odpowiedzialnej utylizacji saszetki nikotynowej! W wieczku pojemnika z nikotyną może znajdować się przegródka przeznaczona wyłącznie na zużyte woreczki - skorzystaj z tego, jeśli w pobliżu nie ma pojemników na śmieci.

UWAGA! PRODUKT NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA. WORECZKI NIKOTYNOWE NIE SĄ PRZEZNACZONE DO  ŻUCIA- TO ZAHAMUJE DZIAŁANIE PRODUKTU!

DARK LINE PUNCH

Aktywne filtry